Acer Iconia Tab A100 trafia do Polski

Tablet Acer ICONIA TAB A100 jest wyposażony w 7-calowy wyświetlacz i waży 410 g, dzięki czemu można go wygodnie trzymać w jednej dłoni.

Tablet ICONIA TAB A100 jest wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 3.2 z inteligentnym trybem skalowania obrazu. Dzięki temu można korzystać z tysięcy aplikacji dostępnych w serwisie Android Market i wyświetlać je na 7-calowym ekranie przy zachowaniu dobrego obrazu.

ICONIA TAB A100 jest równie wydajny, jak 10-calowy model Acer ICONIA TAB, ponieważ jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor NVIDIA

Tegra 2. Tablet z 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1 024 x 400 umożliwia oglądanie filmów, czytanie e-książek, a także wyświetlanie stron WWW wykorzystujących technologię Flash 10.3. Tablet umożliwia też odtwarzanie multimediów o rozdzielczości Full HD 1080p i jest wyposażony w wyjście HDMI, dzięki czemu po podłączeniu telewizora można czerpać pełną przyjemność z oglądania filmów. Ponadto, w tablecie Acer ICONIA TAB A100 zastosowano system Dolby Mobile, który ma dostarczać wspaniałych wrażeń dźwiękowych..

Dopełnieniem wyposażenia służącego rozrywce są dwa aparaty fotograficzne. Pierwszy z nich, znajdujący się z tyłu tabletu, ma rozdzielczość 5 megapikseli i automatyczną regulację ostrości, dzięki czemu nadaje się do utrwalania ważnych chwil na zdjęciach oraz filmach 720p, które można szybko przesyłać do portali społecznościowych. Drugi z aparatów, o rozdzielczości 2 megapiksele, znajduje się po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach.

Przy użyciu tabletu ICONIA TAB A100 można też bardzo łatwo zaplanować rozkład zajęć. Wszystko, co jest potrzebne umieszczono w widgecie Acer Day Planner, dzięki któremu jednym rzutem oka można sprawdzić następną pozycję terminarza, pocztę elektroniczną, najnowsze wiadomości, a nawet prognozę pogody.

Tablet Acer ICONIA TAB A100 jest dostępny w dwóch kolorach obudowy: niebieskim i wiśniowym. Cena, w zależności od modelu, od 1 349 zł do 1 699 zł.

0
Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.