„Babski” HTC Rhyme już jest

Rhyme z HTC Sense dostępny jest w różnych kolorach wraz z gamą uzupełniających akcesoriów ułatwiających jego obsługę.

„HTC Rhyme reprezentuje całkiem nowe podejście do urządzeń mobilnych, oparte na przekonaniu, że istnieje znaczna grupa użytkowników, którzy poszukują telefonów przystosowanych do ich własnych potrzeb i wspierających ich podczas całego dnia.” — powiedział Scott Croyle, vice president of design w HTC Corporation. ”

HTC Rhyme został stworzony, by spełnić oczekiwania tych użytkowników. Nowe, stylowe wzornictwo oraz innowacyjne akcesoria, jak np. HTC Rhyme Charm czy stacja dokująca zostały zaprojektowane, by stać się przedmiotami codziennego użytku.”

HTC Rhyme charakteryzuje się obudową wykonaną z jednego bloku aluminium. W USA sieć Verizon Wireless będzie oferować HTC Rhyme w trzech wersjach kolorystycznych: białej (Clearwater), piaskowej (Hourglass) i śliwkowej (Plum).

„HTC Rhyme reprezentuje nowe podejście do urządzeń mobilnych, łączące w unikalny sposób sprzęt, oprogramowanie i akcesoria.” — powiedział Marni Walden, vice president i chief marketing officer w Verizon Wireless.

„Proste, intuicyjne rozwiązania i unikalne wzornictwo świadczą o zdolności HTC do odczytywania potrzeb klientów w zakresie urządzeń mobilnych. Cieszymy się, że możemy zaoferować HTC Rhyme na wyłączność klientom największej i najbardziej wiarygodnej sieci w USA.”

HTC Rhyme wyróżnia się nie tylko wzornictwem i ciekawą kolorystyką, ale również najnowszym HTC Sense, które zawiera całkowicie nowy ekran główny, który ma pozwalać na łatwy i przejrzysty dostęp do kluczowych funkcji. Ekran główny ma zapewniać szybki, czytelny wgląd w informacje o nadchodzących spotkaniach, wiadomościach i innych ważnych wydarzeniach. HTC oferuje wybór oryginalnych artystycznych tapet podkreślających styl HTC Rhyme.

HTC Rhyme wykorzystuje ekran super LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA oraz technologię dźwięku stereo wysokiej jakości, jak nas zapewnia producent. Smartfon oferuje też funkcje fotograficzne: aparat o rozdzielczości 5-megapikseli z automatyczną kontrolą ostrości, lampą błyskową LED i szybką migawką. Aparat został wyposażony również w szereg przydatnych funkcji, jak np.: rozpoznawanie twarzy, zapewniające ostry obraz postaci na zdjęciach, zdjęcia poklatkowe, umożliwiające wykonanie 5 kolejnych ujęć oraz tryb panoramiczny, umożliwiający wykonanie kilku zdjęć otoczenia, które następnie łączone są w widok panoramy. Ekran blokady HTC Rhyme może zostać dostosowany tak, by wyświetlał najważniejsze informacje w postaci wpisów Facebooka, zdjęć, prognozy pogody zaraz po włączeniu ekranu.

HTC Rhyme wykorzystuje serwis i aplikację HTC Watch, które umożliwiają wypożyczanie lub zakup filmów i programów telewizyjnych.

HTC Rhyme w najbliższych tygodniach dostępny będzie w USA na wyłączność w sieci Verizon Wireless, a w Europie, Środkowym Wschodzie, Afryce i Azji w październiku. W USA stacja dokująca, słuchawki i Charm będą częścią zestawu.

0
Źródło: HTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.