Inspiron 14z – najnowszy przedstawiciel rodziny ultramobilnych notebooków Dell

Podczas targów IFA Dell pokazał nowego notebooka Inspiron 14z. To najnowszy członek rodziny Inspiron, najpopularniejszych komputerów konsumenckich Dell.

Procesory drugiej generacji Intel Core i3 oraz Core i5, ekran HD (720p) i długi czas pracy na baterii – wszystko to sprawia, że nowy notebook Dell może okazać się dobrym narzędziem do pracy w domu, biurze, korzystania z multimediów, nawiązywania nowych znajomości w sieci i rozwijania własnych pasji.

„Inspiron 14z to jeden z najbardziej wydajnych i smukłych komputerów z rodziny Inspiron, jakie dotąd oferowaliśmy,” powiedział Marcin Babiak, General Manager, Consumer and Small Business, Poland, Baltics & Iceland, w firmie Dell. ”

Obecny styl życia wymaga poręcznych i wydajnych narzędzi, które pozwolą pracować bez względu na miejsce.”

Dzięki wysokiej jakości ekranowi HD i wbudowanym głośnikom SRS Premium Sound HD notebook służyć może również do zabawy. Dla spotęgowania kinowych doświadczeń, może bezprzewodowo przesyłać filmy HD do telewizora dzięki technologii Intel Wireless Display lub po podłączeniu go przez kabel HDMI. Wszystko to w lekkiej i smukłej obudowie, w czarnym lub czerwonym kolorze, pełnowymiarową klawiaturą i wbudowaną kamerą HD.

Inspiron 14z jest dostępny z procesorami drugiej generacji Intel Core i, systemem operacyjnym Microsoft Windows 7, oraz zintegrowaną kartą graficzną dla dłuższego czasu pracy na baterii. Standardowym wyposażeniem jest wbudowany czytnik kart pamięci, WiFi, Bluetooth 3.0 oraz najnowszy port USB 3.0, który pozwala przenosić muzykę, filmy i zdjęcia jeszcze szybciej niż do tej pory.

14 calowy, panoramiczny ekran HD (1 366 x 768), opcjonalnie do 8 GB pamięci operacyjnej, wybór między dyskami twardymi o pojemności 500 GB, 640 GB lub 750 GB, oraz zintegrowany napęd DVD/CD do odtwarzania i nagrywania płyt to kolejne zalety tego komputera.

Notebooki Dell Inspiron mają zainstalowane oprogramowanie Dell Stage, które ułatwia dostęp do zasobów multimedialnych komputera, a SyncUP pozwala synchronizować dane z innym komputerem lub urządzeniem mobilnym wyposażonym w Dell Stage podłączonym do tej samej, sieci Wi-Fi.

Inspiron 14z będzie dostępny pod koniec września w wybranych sklepach komputerowych i sklepie online Dell. Ceny zaczynają się od 2 399 PLN.

0
Źródło: Dell
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.