Malutkie drukarki domowe Small-in-One

Epson wprowadza na rynek jedne z najmniejszych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych do domowego użytku.

Nazywane Small-in-One, urządzenia są wyposażone w nową usługę mobilnego, bezprzewodowego druku – Epson Connect oraz automatyczną konfigurację Wi-Fi. W ramach tej serii dostępne będą dwa modele: Epson Stylus SX440W i SX445W.

Nowa usługa mobilnego drukowania, Epson Connect, oferuje więcej elastyczności i wolności przy drukowaniu w domu, umożliwiając użytkownikom szybkie i łatwe drukowanie zdjęć i dokumentów bezprzewodowo ze smartfonów i laptopów.

„Nasza nowa gama Small-in-One stanowi wyraz zaangażowania firmy Epson w dostarczanie użytkownikom domowym większej elastyczności i wolności przy drukowaniu, oferując jednocześnie niskie koszty eksploatacyjne” — mówi Julian Maddock, product manager w Epson Europe

. „Oddzielne atramenty oznaczają nawet do 34% oszczędności w porównaniu z połączonymi kasetami z atramentem konkurencji i sprawiają, że użytkownicy domowi wymieniają tylko zużyty kolor.”

Omawiane drukarki to trójfunkcyjne urządzenia atramentowe (skanowanie, kopiowanie, drukowanie) z głowicami Piezo, wykorzystującymi wodoodporne tusze pigmentowe DuraBrite Ultra (CMYK). Wymiary 390 x 300 x 145 mm (przy złożonym podajniku papieru). Wyświetlacz LCD o przekątnej 6,3 cm ułatwia m.in. wybór zdjęć do druku bezpośrednio z karty pamięci (SD, MemoryStick, i wielu innych). Dodatkowo, skaner CIS 1200×2400 dpi i druk A4 w rozdzielczości do 5 760 x 1 440 dpi z szybkością do 33 str./min (czarny tekst), do 15 str./min (kolorowy tekst) i ok. 54 s fotografia 10×15 cm.

Seria Epson Stylus SX44xW będzie dostępna od końca września. Sugerowana cena detaliczna 429 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące.

0
Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.