Oldschoolowy Boombox od TDK

Jeszcze do niedawna produkty firmy TDK kojarzyły się z nośnikami informacji jak płyty CD, DVD i Blu-ray oraz taśmami audio i video. Nadszedł czas na produkty, które odtwarzają dźwięk: Boomboxy, gramofony i słuchawki.

Na polskim rynku pojawił się całkiem nowy produkt sygnowany marką TDK. Dzięki wielu, różnorodnym wejściom, Boombox firmy TDK może odtwarzać muzykę z radia, iPoda, dowolnego odtwarzacza MP3, a także mikrofonu lub instrumentów. Mamy tutaj wejście USB, które służy do podłączenia dowolnej pamięci Flash USB (PenDrive), a także przy użyciu dołączonego kabla (USB-30pin) dowolnego urządzenia iPod lub iPhone. Urządzenie posiada wejścia Jack 3,5 oraz 6,35 mm, a także złącza CINCH. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia dwóch różnych źródeł muzyki i miksowanie jej.

Design urządzenia jest prosty i efektowny. Przedni panel zawiera dwa pokrętła, dotykowy wyświetlacz LCD oraz dwa 6 calowe głośniki po 10W i 15-watowy subwoofer. Dzięki wzmacniaczowi klasy D sprawność sprzętu jest duża, a zużycie baterii niewielkie. Na jednym komplecie (12 ogniw R20) urządzenie może grać do 32 godzin.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez producenta wynosi 2800 zł. Na rynku jest dostępna również tańsza wersja z 5 calowymi głośnikami o łącznej mocy 25 W).

0
Źródło: TDK
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.