Oszczędne i ekologiczne 20 cali dla twojego biura

NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę monitorów z serii Office Cool o model MultiSync EX201W, wyróżniający się płytką obudową, kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą.

Wysokość ekranu EX201W może być regulowana w zakresie 110 mm. Dodatkowo monitor może pracować w orientacji poziomej i pionowej oraz pozwala na obrót i regulację Tilt i Swivel. Monitor posiada zintegrowany uchwyt oraz dotykowe klawisze nawigacyjne. Opcjonalnie. będzie można dokupić torbę do przenoszenia i podstawkę photo frame, co jeszcze bardziej rozszerza możliwość wykorzystania monitorów Office Cool w nowoczesnej przestrzeni biurowej . 20-calowy panoramiczny panel TN TFT z podświetleniem LED ma dawać wysoką jakość obrazu, zapewniając jednocześnie minimalne zużycie energii. Przy jego produkcji nie stosowano rtęci. Zgodnie z filozofią NEC ‚Green Vision’, seria MultiSync EX to mniejsza ilość materiałów użytych podczas produkcji, mniejsza ilość szkodliwych substancji oraz zminimalizowanie kosztów transportu.

MultiSync EX201W posiada zintegrowane funkcje, takie jak: czujnik obecności użytkownika przed ekranem automatycznie redukujący zużycie energii, gdy użytkownik oddali się od monitora. Czujnik natężenia oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje jasność monitora do warunków panujących w pomieszczeniu. Kolejny sensor dostosowuje jasność obrazu, w zależności od kontentu, który jest wyświetlany na ekranie.

EX201W dysponuje natywną rozdzielczością 1 600 x 900 pikseli, kontrastem dynamicznym 25 000:1 (standardowo 1 000:1) oraz jasnością 250 cd/m2

.Swodoba wyboru złączy jest zapewniona dzięki portom DisplayPort oraz DVI-I.

„Kompaktowy MultiSync EX201W został stworzony, aby spełnić różnorodne wymagania użytkowników, czy to pełniąc rolę podstawowego monitora czy też inną.” – powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager for Commercial Displays w NEC Display Solutions Europe. „Przewidujemy, że nasi klienci będą zabierać EX201W na spotkania, używać ich z opcjonalną podstawką photo frame, przez co uzyskają rozwiązanie Digital Signage na niewielką skalę. Wyjątkowe możliwości, jakie daje ten produkt są nieporównywalne do innych.”

EX201W jest już dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 789 zł. W zestawie posiada przewód zasilający, analogowy i cyfrowy kabel sygnałowy, sygnałowy kabel USB, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

0
Źródło: NEC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.