Pierwszy projektor 3LCD HD 720p ze stacją dokującą dla iPoda

By rozpocząć zabawę - wystarczy swojego iPoda, iPhone'a czy iPada postawić na złączu stacji dokującej, bez pobierania żadnych aplikacji czy kupowania specjalnych przejściówek.

Stacja dokująca jest z tyłu projektora, podobnie jak wbudowane stereofoniczne głośniki o mocy 10W – po włożeniu iPoda wygodnie słucha się muzyki, a także łatwo wybiera co ma być wyświetlane przez projektor.

Projektor MG-850HD może wyświetlać obrazy – filmy, zdjęcia, gry czy programy telewizyjne – o maksymalnej przekątnej 300 cali (7,62 m). Bogaty zestaw gniazd sygnałowych z HDMI oczywiście pozwala łatwo podłączyć różne urządzenia: m.in. odtwarzacz Blu-ray, DVD, komputer, telewizor czy konsolę do gry.

W urządzeniu zastosowano najnowsze technologie firmy Epson, wyświetlany obraz wyróżnia się jednakowym natężeniem światła białego i barwnego na poziomie 2 800 lumenów oraz kontrastem 3 000:1. Technologia 3LCD firmy Epson ma sprawiać, że obraz jest wyraźny, ma naturalne i dobrze nasycone kolory, a jednocześnie niemęczący dla oczu.

Funkcja „plug and play” pozwala skonfigurować projektor i korzystać z niego bez żadnych problemów. Suwak korekcji geometrii obrazu (Keystone) pozwala usunąć trapezowe zniekształcenia geometrii obrazu, niezależnie od kąta pod jakim umieszczono projektor w stosunku do ekranu.

„Projektor MG-850HD jest doskonałym przykładem na to, jak firma Epson przekracza granice innowacji i funkcjonalności w branży rozrywki domowej” — mówi Madlyne Colson, Product Manager w Epson Europe.

„Przyjazne użytkownikowi menu zaprojektowano w taki sposób, aby nawigacja była naprawdę łatwa, a wyjątkowy pilot wyposażony jest w oryginalny, ergonomiczny układ podświetlanych, przycisków, co ułatwia korzystanie z projektora w zaciemnionym pomieszczeniu.”

Projektor MG-850HD dostępny będzie w Polsce od listopada 2011 r. w sugerowanej cenie detalicznej 2 950 zł (z VAT).

0
Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.