Powiększ dwukrotnie pamięć twojego iPhone’a i iPada

Kingston Digital Europe Ltd – spółka należąca do Kingston Technology Company, ogłasza dziś wprowadzenie na rynek polski funkcjonalnego, kompaktowego Kingston Wi-Drive.

Jest on odpowiedzią na potrzebę ciągłego rozszerzania pamięci urządzeń takich jak Apple iPad, iPhone i iPod touch. Wi-Drive to bezprzewodowa przenośna pamięć flash, która pozwala użytkownikowi na przechowywanie i dostęp do większej ilości dokumentów, obrazów, muzyki i wideo. Rozszerzona pamięć, dzielenie się plikami oraz wytrzymała przenośna forma sprawia, że urządzenie można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Wi-Drive, za pomocą aplikacji pobranej z App Store „Kingston Wi-Drive”, pozwala użytkownikom odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi korzystającymi z urządzeń Apple. Wi-Drive wykorzystuje technologię opartą o pamięć Flash aby przechowywać i przenosić dane z komputera lub laptopa kompatybilnego z USB. Pliki łatwo się pobierają dzięki wbudowanemu w Wi-Drive sygnałowi bezprzewodowemu – bez kabli i bez łączenia się z Internetem. Z jednego Wi-Drive mogą korzystać aż trzy osoby jednocześnie. Mogą one używać różnych rodzajów plików, nawet gdy są podłączone do Internetu.

„Wi-Drive pozwala użytkownikom urządzeń Apple bezprzewodowo zarządzać dokumentami i plikami multimedialnymi, a także dzielić się nimi z innymi, zarówno w pracy, jak i w podróży”, mówi Krystian Jaroszyński, European Product Marketing Manager – odpowiedzialny za produkty Flash w firmie Kingston. „Ta wyjątkowa funkcjonalność, połączona z trwałością pamięci Flash, na pewno zadowoli zarówno zwykłego użytkownika, jak i najbardziej wyrafinowanych technofili.”

Aby rozpocząć korzystanie z Wi-Drive z dowolnym kompatybilnym produktem Apple, użytkownik po prostu przeciąga i upuszcza pliki ze swojego komputera albo laptopa do Wi-Drive przez kabel USB – tak jak podczas normalnego transferu danych za pomocą napędu USB Flash. Zanim Wi-Drive zostanie podłączony do wybranego urządzenia, użytkownik pobiera aplikację Wi-Drive z App Store.

Kingston Wi-Drive dostępny jest w dwóch pojemnościach – 16GB i 32GB. Produkt znaleźć można jedynie w sklepach iSpot.

0
Źródło: Kingston
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.