Projektory Epson EB-1700 z prezenterem Logitech R400

Prezenter Logitech R400 otrzyma gratis każdy, kto od 1 września do 30 listopada 2011 roku kupi projektor z serii Epson EB-1700 .

Każdy klient kupujący we wrześniu, październiku i listopadzie, projektor z serii Epson EB-1700 otrzymuje gratis prezenter Logitech R400 – wskaźnik laserowy umożliwiający bezprzewodowe, zdalne sterowanie prezentacją w komputerze. Komunikacja radiowa 2,4GHz, 15 metrowy zasięg, bezproblemowa instalacja plug-and-play (miniaturowy transmiter USB), intuicyjna obsługa i ergonomiczny kształt ułatwiają prowadzenie wszelkich prezentacji.

Seria projektorów Epson EB-1700 zaprojektowana została z myślą o często podróżujących prezenterach – tak by projektor mieścił się w jednej torbie z laptopem i nie był od niego cięższy. Projektor ma wymiary kartki papieru A4, grubość 44 mm i waży 1,7 kg. Wykorzystanie technologii wyświetlania obrazu 3LCD, ma gwarantować uzyskanie dużej wierności kolorów, odpowiednie ich nasycenie i kontrast w rozdzielczości XGA lub WXGA (zależnie od modelu).

Automatyczna korekcja geometrii obrazu w pionie i manualna w poziomie ułatwia uzyskanie obrazu bez zniekształceń, niezależnie od ustawienia projektora względem ekranu. W Modelu EB-1775W automatyczna korekcja jest zarówno w pionie jak i w poziomie.

Jasność 2 600 i 3 000 lumenów świata barwnego i białego (w zależności od modelu) oraz kontrast 2 000:1 zapewniać mają dobry obraz bez konieczności zaciemniania pomieszczenia. Wbudowany głośnik zapewnia pełne funkcjonalności multimedialne, bez konieczności podłączania zewnętrznego wzmacniacza i głośników.

Funkcja odtwarzania, np. zdjęć, bezpośrednio z podłączonego do projektora pendriva czy innego nośnika przez gniazdo USB –ułatwia życie.

0
Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.