Przenośne, szybkie drukarki A4 serii PocketJet600

Firma Brother wprowadziła na rynek zupełnie nową rodzinę drukarek mobilnych PocketJet600 (PJ600).

Cztery modele, dostosowane do różnych wymagań pozwalają na szybkie drukowanie dokumentów A4 wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Są one ciekawą propozycją dla pracowników terenowych oraz innych profesjonalistów m. in. takich jak: przedstawiciele handlowi, serwisanci, policjanci, czy przedstawiciele służb medycznych, dla których drukowanie w ruchu to konieczność.

Mobilność tych drukarek gwarantuje ich waga, rozmiar i kompaktowa budowa. Każdy z czterech modeli waży maksymalnie 473 g i mierzy mniej niż 26 cm, co sprawia, że są one wygodne do przenoszenia oraz używania w terenie. Warto podkreślić, że flagowy model PJ-663 otrzymał nagrodę iF Product Design Award 2011 – jedną z najważniejszych nagród wzorniczych na świecie. Przyznawana jest ona przez ekspertów z całego świata za design, a także innowacyjność, jakość wykonania oraz walory ekologiczne.

Przenośne drukarki serii PJ600 zostały opracowane z wykorzystaniem technologii druku termicznego, dzięki czemu użytkownicy unikną konieczności zakupu oraz wymiany tuszy, tonerów czy bębnów. Takie rozwiązanie eliminuje również ryzyko rozmazania wydruku oraz wycieku w trakcie transportu.

Drukarki serii PJ600 drukują z prędkością do 6 stron na minutę, w rozdzielczości do 300dpi. Istnieje możliwość zastosowania w nich baterii Li-ion pozwalających na wydruk 300 stron bez potrzeby ponownego ładowania. Dzięki funkcji Bluetooth Imaging Protocol umożliwiającej pobieranie oraz wydruk plików JPEG, opcji zapisywania w drukarce wzorów dokumentów, a także dedykowanemu oprogramowaniu, nowe przenośne drukarki oferują wiele dodatkowych możliwości usprawniających codzienną pracę.

Wszystkie drukarki PJ600 współpracują z urządzeniami takimi jak laptopy, tablety, czy smartfony z wykorzystaniem różnych opcji połączeń, włączając w to USB, IrDA oraz Bluetooth.

Drukarki posiadają dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

0
Źródło: Brother
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.