Revo mondo Wi-Fi: internetowe radio na każdą kieszeń

Radio Revo Mondo Wi-Fi to cały świat zamknięty w małym, tanim i prostym w obsłudze urządzeniu.

Mając do dyspozycji blisko 25 tysięcy stacji radiowych, radio powinno spełnić oczekiwania każdego użytkownika. To jednak nie koniec zastosowań, jakie daje to nowoczesne urządzenie. Radio to połączy się z wieloma urządzeniami wykorzystującymi lokalną sieć Wi-Fi w standardzie 802.11bg, co sprawi, że radio będzie pełnić również rolę odbiornika dla sygnału nadawanego przez komputer. Obsługuje klucze WEP i WPA. Revo Mondo Wi-Fi posiada wyjście audio stereo 2 x RCA, dzięki czemu podłączysz radio do twojego systemu głośników.

Dzięki obsłudze UPnP urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia – wystarczy podłączyć je do domowej sieci Wi-Fi i systemu głośników, aby już po chwili cieszyć się niemalże nieograniczonym dostępem do internetowych stacji radiowych z dowolnego krańca świata oraz możliwością strumieniowego odtwarzania plików w stratnych lub bezstratnych formatach: mp3, wma, wav, aac, flac czy ogg. Revo Mondo Wi-Fi posiada chipset Reciva Barracuda.

Nie ma konieczności instalacji specjalnego oprogramowania – streaming z PC, Maków czy NAS-ów zgodnych z protokółem UPNP jest dostępny od razu. Dodatkowym ułatwieniem jest dołączony do radia pilot, ułatwiający sprawne sterowanie.

Mimo wielu zalet i zastosowań jakie oferuje swoim użytkownikom, Mondo Wi-Fi jest urządzeniem, którego cena jest znacznie niższa niż większości urządzeń tego typu. Cena radia REVO Mondo Wi-Fi wynosi 499,00 zł brutto i została utrzymana pomimo wysokiego kursu EUR.

0
Źródło: Signo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.