Toshiba pokazuje AT200, Galaxy Tab 10.1 chowa się ze wstydu

Podczas tegorocznych targów IFA 2011 Toshiba Europe GmbH zaprezentowała nowy produkt – ultra cienki, 10-calowy (25,7cm) tablet AT200.

Mimo że jego grubość to 7,7 mm, Toshiba AT200 posiada szeroki zakres niezbędnych wejść oraz interfejsów. Toshiba AT200 będzie dostępny w Europie w czwartym kwartale tego roku.

„Nowy ultra cienki, 10-calowy tablet Toshiba AT200, oparty o system Android 3.2 Honeycomb, jest najnowszą propozycją marki Toshiba z długiej listy mistrzowsko zaprojektowanych produktów”, mówi Marco Perino, General Manager DS Digital Products Division.

„Cienki, niespełna 8-milimetrowy AT200, jest elegancki, niezwykle mobilny, inteligentny i wydajny.”

Podłączenie tabletu do innych urządzeń umożliwiają wbudowane liczne porty i interfejsy, wśród nich: micro-USB, micro-SD, Wi-Fi czy Bluetooth. Port micro-HDMI pozwala na streaming filmów HD z tabletu na duży ekran telewizora. Umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia dwie kamery HD służą do prowadzenia wideo konferencji czy korzystania z aplikacji wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość (AR).

Z tabletem Toshiba AT200 użytkownik może oglądać filmy zarówno w domu jak i poza nim na wyświetlaczu HD o przekątnej 25,7cm (10.1″). Mimo że jest cienki, umożliwia do 8 godzin oglądania bez konieczności podłączania zasilacza. W obudowie znajdziemy też głośniki stereo.

Nowy tablet Toshiba został wyposażony również w funkcjonalną przeglądarkę internetową, obsługującą format Adobe Flash Player a także nieograniczone możliwości dostępu do ponad 250 tysięcy aplikacji w ramach Android Market i Toshiba Places.

0
Źródło: Toshiba
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.