Konkurs: Prowadzisz firmę? Wygraj program Bitdefender Client Security na Chip.pl!

Tym razem mamy dla Was roczną aktywację programu Bitdefender Client Security! 1 klucz pozwala na roczną aktywację programu na 10 stanowiskach!

Uwaga, uwaga!

Jeśli prowadzicie firmę, to mamy dla Was bardzo dobrą informację! Z okazji premiery polskiej wersji Bitdefender Client Security 3.5 firma Marken postanowiła rozdać Wam 100 kluczy aktywacyjnych dla tego programu. Każdy klucz pozwala na instalację na 10 stanowiskach i jest ważny przez cały rok, od chwili rejestracji.

Jeśli znajdziecie chwilę, to jedyne czego oczekujemy w zamian, to podzielenie się z nami waszymi wrażeniami na następujące tematy:
  • przebieg i skomplikowanie procesu instalacji
  • pierwsze wrażenia z PRACY KONSOLI I INSTALACJI na stacjach roboczych
  • działanie programu w „codziennym życiu”
  • jak oceniacie funkcje konsoli i samego programu, inne opcje?
  • co chcielibyście otrzymać w nowych wersjach Bitdefender Client Security?

Żeby ułatwić Wam to zadanie stworzyliśmy specjalny wątek na naszym forum, w którym możecie zamieszczać wasze recenzje: LINK. To chyba najwygodniejsze rozwiązanie, prawda?

A oto co trzeba zrobić, aby aktywować roczną subskrypcję Bitdefender Client Security:

Aby otrzymać jeden ze stu kluczy od firmy Marken należy wysłać maila na adres[email protected], w pole tematu wpisać „Bitdefender” oraz podać login, pod jakim zarejestrowaliście się na portalu chip.pl, NIP oraz dane waszej firmy. W odpowiedzi dostaniecie klucz, dzięki któremu zarejestrujecie waszą kopię programu Bitdefender Client Security 3.5 .
Program można pobrać stąd: Pobierz
Uwaga: czas otrzymania licencji wynosi do 7 dni. Jeden uczestnik konkursu może skorzystać z maksymalnie dwóch licencji.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.