Adobe Carousel dostępne w iTunes App Store i Mac App Store

Firma Adobe poinformowała, że oprogramowanie Adobe Carousel jest już dostępne w sklepach iTunes App Store i Mac App Store. To prosty sposób na to, by móc przeglądać, edytować i udostępniać swoje zdjęcia bez konieczności ręcznej synchronizacji. Dzięki wykorzystaniu silnika do obróbki fotografii zastosowanego w programie Lightroom, Adobe Carousel zapewnia spójną, przyzwoitą jakość edycji zdjęć, niezależnie od urządzenia.

Platforma Adobe Carousel zawiera zestaw aplikacji klienckich na urządzenia iPad, iPhone i iPod touch oraz komputerów Mac OS (wersji do systemu Windows i innych urządzeń można się spodziewać w pierwszej połowie 2012 roku). Po zaimportowaniu biblioteki wszelkie zmiany (edycja, skasowanie lub dodanie zdjęcia) dokonywane na jednym urządzeniu są automatycznie wprowadzane na wszystkich urządzeniach związanych z danym kontem. Konfigurowanie programu jest ponoć łatwe. Użytkownik po prostu pobiera aplikacje i wybiera plan subskrypcji na swoim urządzeniu iPhone lub iPad. To wszystko. Subskrybenci mogą pobierać praktycznie nieograniczoną liczbę plików JPEG oraz instalować aplikacje Adobe Carousel na dowolnej liczbie kompatybilnych urządzeń.

Łatwa w obsłudze technologia multi-touch pozwala szybko i łatwo przeglądać dziesiątki tysięcy zdjęć. Zaawansowany mechanizm przetwarzania zdjęć firmy Adobe umożliwia regulację ekspozycji, cieni, rozjaśnień, balansu bieli, jaskrawości, przejrzystości i kontrastu. Jest także kilkanaście typów „wyglądu”, które pozwalają użytkownikom szybko eksperymentować ze stylistyką zdjęcia.

Adobe Carousel upraszcza udostępnianie zdjęć i daje większe możliwości w tym zakresie. Subskrybenci mogą zaprosić znajomych i członków rodziny do współpracy w tworzeniu biblioteki zdjęć. Każdy, kto ma urządzenie obsługujące Carousel może przeglądać dotychczasowe zdjęcia i dodawać nowe, wprowadzać poprawki i stosować „wyglądy” oraz łatwo pobierać i oznaczać ulubione zdjęcia. Użytkownicy mogą także udostępniać zdjęcia wysyłając je bezpośrednio do Facebooka, Twittera lub przez e-mail.

0
Źródło: Adobe
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.