Brother MFC-J625DW – biurowy niezbędnik

Firma Brother wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne.
Brother MFC-J625DW

Brother MFC-J625DW

Nowe urządzenie charakteryzuje się wysoką prędkością druku, możliwością pracy w sieci bezprzewodowej i niskim zużyciem energii. Cechy te sprawiają, że najnowsze urządzenie Brother jest ciekawym rozwiązaniem zarówno dla małych domowych biur, jak i średnich firm.

MFC-J625DW drukuje z prędkością do 35 stron na minutę w mono oraz do 27 stron w kolorze, a maksymalna rozdzielczość wydruku to 6 000 x 1 200 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru. Dzięki wyposażeniu w port PictBridge i czytnik kart pamięci, najnowszy Brother może drukować zdjęcia bezpośrednio z aparatu, nośników USB Flash lub najpopularniejszych typów kart pamięci. MFC-J625DW współpracuje również z aplikacją iPrint&Scan na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android i iOS, umożliwiającą druk dokumentów bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J625DW można w łatwy sposób podłączyć do bezprzewodowej sieci firmowej co zapewni pracę grupie roboczej składającej się maksymalnie z 7 użytkowników. Codzienną pracę usprawni funkcja skanowania do poczty e-mail, obrazu, pamięci USB czy pliku OCR, a 64 MB pamięci powinno sprawić, że wszystkie operacje będą odbywać się szybko. Dla urządzenia Brother dostępne są tusze pozwalające na wydruk do 600 stron w trybie kolorowym oraz mono. MFC-J625DW posiada również opcję automatycznego druku dwustronnego co pozwoli na oszczędność papieru, a tym samym zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne, takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

Urządzenia posiadają trzyletnią gwarancję, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl

0
Źródło: Brother
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.