Drukarka, skaner i kopiarka w poręcznej walizce

W ofercie firmy Sharp pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne - AL-1035-WH - przeznaczone dla małych firm, biur domowych oraz do niewielkich przestrzeni roboczych.

Przenośny, kompaktowy model Sharp AL-1035-WH stworzono z myślą o miejscach, w których z racji ograniczonej przestrzeni trudno jest ustawić duże urządzenie wielofukcyjne, lub gdy dostęp do drukarki jest niezbędny nie tylko w siedzibie firmy, ale także poza nią.

Urządzenie Sharp ma niewielkie rozmiary, można bez problemów ustawić je na biurku. Również jego przechowywanie nie stwarza problemów, AL-1035-WH można bowiem ustawić w pozycji pionowej. Przycisk ‚Skanuj do USB’ umożliwia błyskawiczne skanowanie dokumentów do pamięci USB. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania można w pełni wykorzystywać możliwości skanowania w kolorze. Funkcja kopiowania i skanowania dowodów osobistych do pamięci USB umożliwia również wygodne skopiowanie obu stron dowodu na jedną kartkę.

Tryb automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie energii, gdy urządzenie pozostaje nieużywane. AL-1035-WH posiada certyfikat Energy Star i zapewnia łatwą konserwację dzięki prostym w wymianie kasetom z tonerem i bębnem.

Najważniejsze cechy Sharp AL-1035-WH

  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie
  • Prędkość drukowania cz.-b.: 10 str./min, prędkość kopiowania: odpowiednik 10 kopii/min
  • Pojemność podajnika papieru: 40 arkuszy
  • Druk z rozdzielczością 600 dpi
  • Skanowanie w pełnym kolorze
  • Skanowanie do pamięci USB

Cena przenośnej, wielofunkcyjnej walizki Sharpa wynosi ok. 1000 złotych.

0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.