Gigabyte Tech Tour 2011 dotarł do Polski

13 października w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych technologii dla graczy w ramach tegorocznej edycji Gigabyte "Real Graphics, True Gaming" Tech Tour 2011.

Zgromadzeni goście mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla miłośników wirtualnych rozrywek, ale również zmierzyć się w realnych zmaganiach podczas rozgrywki w elektroniczny paintball. Uczestnicy mieli również możliwość spotkania z przedstawicielami centrali i lokalnego oddziału firmy GIGABYTE. Spotkanie w warszawskiej W5 Arena jest jednym z ostatnich z serii 15 spotkań w ramach GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011 w najważniejszych miastach na czterech kontynentach.

Technologiczne tournée rozpoczęło się 9 sierpnia w Tajpej na Tajwanie od ekscytujących wyścigów gokartów, w których uczestniczyły media oraz załogi Gigabyte i Nvidia. Oprócz serii produktów o wysokiej wydajności przeznaczonych dla najbardziej zapalonych graczy, Gigabyte zaprezentował również produkty live-demo.

Podczas pokazów z serii GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011 promowane są przede wszystkim rozwiązania dla zaawansowanych graczy, takie jak najnowsza seria Nvidia GTX 500 (GTX 580/570/560 Ti/560), Gigabyte Super Overclock, czy technologia chłodzenia Gigabyte Windforce.

Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy na co dzień korzystają z monitorów o dużych przekątnych, Gigabyte wprowadził do sprzedaży myszkę Aivia M8600 Wireless Macro Gaming Mouse. Kolejna nowość to Aivia Xenon Touchpad-Mouse, która łączy w sobie najlepsze cechy myszy oraz touchpada.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji GIGABYTE Global Tech Tour, Gigabyte proponuje w tym roku nową koncepcję „Real Graphics, True Gaming”, oferując graczom najwyższą jakość swoich nowych rozwiązań.

Gigabyte Tech Tour 2011 to możliwość bezpośrednich spotkań między producentami, przedstawicielami mediów, partnerami biznesowymi i użytkownikami w 15 największych miastach na 4 kontynentach. Tech Tour trwa od sierpnia do listopada 2011, a rozpoczął się od spotkania w Tajpej. Po Tajwanie przyszła kolej na kolejnych 14 miast: Bangkok (Tajlandia), Seul (Korea), Kula Lumpur (Malezja), Beijing (Chiny), Sydney (Australia), Tokio (Japonia), San Francisco (USA), Moskwa (Rosja), Kijów (Ukraina), Paryż (Francja), Berlin (Niemcy), Sztokholm (Szwecja), Warszawa (Polska), Praga (Czechy).

0
Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.