Już w ten weekend będziemy gonić Wi-Drive. A ty?

8 i 9 października w Warszawie odbędzie się niecodzienna akcja firmy Kingston, w której wygrać będzie można najnowszy produkt tej marki oraz iPoda touch.
Na to wszyscy będą polować już w ten weekend w Warszawie

Na to wszyscy będą polować już w ten weekend w Warszawie

W najbliższą sobotę rusza gra miejska – Get the Kingston Wi-Drive. Gra odbywać będzie się na ulicach Warszawy 8 i 9 października. Wystarczy mieć rower lub inny środek lokomocji, iPhone’a, iPada lub iPoda Touch oraz dostęp do Internetu. Tak wyposażonym trzeba zjawić się o 12.00 w Klubokawiarni PKP Powiśle w sobotę lub niedzielę. To właśnie stamtąd wyruszy rowerowa pogoń za Wi-Drive Runnerem, który przez cztery godziny będzie uciekał po mieście i zatrzymywał się w kilkunastu punktach Warszawy. Do każdego miejsca postoju przyporządkowane będzie jedno zadanie, na które odpowiedzi będzie można udzielać w aplikacji na Facebooku.

Aby je wykonać trzeba będzie znaleźć się w zasięgu urządzenia Kingston Wi-Drive, które będzie miał przy sobie rowerzysta. W praktyce oznacza to, że odpowiedzi na pytania, udzielać można znajdując się najdalej 9 metrów od Wi-Drive Runnera, pobierając zawartości umieszczone na Wi-Drive!

Wi-Drive Runner będzie uciekał na rowerze po całym mieście. Wszystkie sposoby pogoni za nim dozwolone. Wygrywa najszybszy! Każdego dnia zdobyć będzie można bezprzewodowy dysk zewnętrzny Kingston Wi-Drive 16GB oraz iPod Touch 4GEN 8GB!

Szczegóły i regulamin gry miejskiej dostępne na http://www.facebook.com/iStudent?sk=app_228200630571200

0
Źródło: Kingston
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.