Lenovo C325 dla miłośników dobrej rozrywki

Firma Lenovo zapowiedziała dziś powiększenie swojej oferty komputerów stacjonarnych All-In-One (AIO) dla konsumentów o nowy model — Lenovo C325.

„Tworzymy narzędzia, za pomocą których użytkownicy mogą osiągnąć więcej. Taki jest właśnie nasz najnowszy komputer All-in-One. Łączy on w sobie wysoką wydajność z niewielkimi wymiarami i przystępną ceną” — powiedział Tomasz Byskosz, marketing manager Lenovo Polska. „Komputer AIO C325 wyposażyliśmy w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym komputer odtwarza wspaniały obraz i dźwięk, a ekran dotykowy zapewnia świetną rozrywkę”.

Komputer AIO C325 jest przeznaczony dla miłośników rozrywki w dobrej jakości, o czym świadczy chociażby duży 20-calowy wyświetlacz z podświetleniem LED i opcjonalny ekran dotykowy. Użytkownicy mogą oglądać DVD przy użyciu wbudowanego napędu DVD (i opcjonalnej nagrywarki), a także transmitować filmy strumieniowo przez sieć Wi-Fi. Jeszcze lepsze wrażenia z oglądania wideo można uzyskać po podłączeniu telewizora HDTV lub monitora do gniazda HDMI w komputerze. Wbudowane głośniki stereo z technologią SRS Premium Sound mają odtwarzać pełny, bogaty dźwięk. Miłośnicy mediów społecznościowych mogą prowadzić rozmowy wideo przy użyciu kamery internetowej o wysokiej czułości, z zaawansowanym oprogramowaniem do śledzenia twarzy i wesołych efektów specjalnych.

Aby umożliwić dynamiczną obsługę komputera na ekranie dotykowym, firma Lenovo zainstalowała w komputerze AIO C325 pakiet aplikacji multimedialnych IdeaTouch, za pomocą którego można łatwo dotykać i przewijać zdjęcia, pliki muzyczne oraz inne materiały. Przydatne funkcje rodzinne, takie jak Lenovo Eye-Distance System i Dynamic Brightness System, ostrzegają przed nadmiernym zbliżaniem się do ekranu komputera i automatycznie dostosowują jego jasność do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

Ten komputer AIO zawiera szybką pamięć, opcjonalne gniazdo USB 3.0, dużo miejsca na dysku i możliwość jego rozszerzania, a także oprogramowanie Lenovo Rescue System, które umożliwia przywracanie utraconych lub uszkodzonych plików danych. Wyposażony w procesory AMD E450 komputer Lenovo C325 zapewnia wydajność klasy popularnej po przystępnej cenie do cyfrowego domu.

Komputer stacjonarny Lenovo C325 All-In-One jest dostępny już teraz pod adresem www.lenovo.com w cenach od 699 USD.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.