Lexmark X548de obiecuje oszczędności na druku

Na tle konkurencyjnych firm wyróżniają go rozwiązania, które, jak nas zapewniano, oszczędzają czas i pieniądze oraz redukują szkodliwy wpływ na środowisko.

Lexmark X548de

Lexmark X548de

Do rodziny Lexmark dołączył nowy produkt – laserowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X548de. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniają go nowe rozwiązania, pozwalające oszczędzać czas i pieniądze oraz zredukować szkodliwy wpływ na środowisko.

Nowy Lexmark umożliwia dwustronny wydruk o maksymalnym formacie A3 do 50 stron na minutę. Posiada tryb Eco, który pozwala oszczędzać energię oraz zmniejsza zużycie papieru i tonera, przycisk Sleep z możliwością hibernacji, czy błyskawicznie rozgrzewającą się grzałkę przyspieszającą wydruk pierwszej strony do 5.2 sekundy. Ponadto duża wydajność tonera – 32 tysiące stron na jednym wkładzie oraz pojemny podajnik na papier – maksymalnie mieszczący 5140 arkuszy sprawiają, że wydruk dokumentów jest jeszcze tańszy i szybszy — mówi Dariusz Hartmann, właściciel sklepu z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek E-atramenty.pl .

Seria Lexmark X548 jest skierowana do małych i średnich firm. Poza wymienionymi powyżej funkcjami, wśród innowacji w modelu Lexmark x548de zastosowano m.in. dotykowy panel z 18 językami obcymi do wyboru czy funkcję Quiet Mode umożliwiającą ściszenie działania urządzenia. Z przodu został wbudowany port USB, który umożliwia bezpośredni podgląd, druk i skanowanie większości formatów plików graficznych prosto z urządzenia.