Nowy GPS Mio unika korków za 399 zł

Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym.
Najtańsza nawigacja, pozwalająca omijać korki
Najtańsza nawigacja, pozwalająca omijać korki

Model Spirit 485 pochodzi z najnowszej linii produktowej Mio Spirit 2011. System TMC, w który wyposażono urządzenie, pozwala unikać korków i innych utrudnień na drogach. Jest to rozwiązanie, które za pośrednictwem specjalnie zakodowanych fal FM przesyła do urządzenia precyzyjne, aktualne i istotne informacje na temat ruchu drogowego. Dzięki temu urządzenie Mio może wytyczyć trasę, która ominie takie utrudnienia jak: korki, wypadki, prace drogowe etc.

We wszystkich urządzeniach linii Spirit 2011 wyposażonych w TMC, zatem również w Spirit 485, usługa jest darmowa na terenie całej Polski. Warto przy tym podkreślić, że do tej pory urządzenia wyposażone w tego typu rozwiązania znajdowały się zazwyczaj w wyższej półce cenowej. Dzięki nowej nawigacji od Mio więcej kierowców będzie mogło bezpiecznie podróżować, posiadając pełniejszą informację o utrudnieniach na drogach.

Darmowa aktualizacja map

Mio Spirit 485, tak jak pozostałe urządzenia tej serii, oferuje dwa lata bezpłatnej aktualizacji map. To ważna wiadomość, biorąc pod uwagę stale rozwijającą się sieć dróg w Polsce. Mio Spirit 485 wyposażony jest w mapę Polski. Dla tych, którzy stosunkowo rzadko wyjeżdżają poza Polskę istnieje możliwość możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie zostały zamieszczone w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Już od 5 euro.

Urządzenia dostępne są u wybranych partnerów Mio Technology.

Źródło: Mio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.