Nowy kurs programowania Windows Phone 7 Mango

Kolejna cześć kursu o programowaniu na Windows Phone 7. Tym razem autorzy skupiają się na aspektach związanych z najnowszą wersją systemu, czyli Mango.

Na platformie Channel9 pojawiła się kolejna edycja kurs o programowaniu na mobilną platformę firmy Microsoft – Windows Phone 7. Druga edycja skupia się na zmianach jakie zostały dokonane za sprawą wersji Mango. Poniżej zamieszczam informację o kursie, jaką udało mi się uzyskać od Twórców tego kursu:

Prezentujemy kurs, w którym dowiesz się o najciekawszych nowościach w tworzeniu aplikacji na Windows Phone 7 Mango. Pokażemy, jak zmienił się cykl życia aplikacji w stosunku do poprzedniej wersji, jak dostać się do kontaktów i kalendarza oraz jak skorzystać z lokalnej bazy danych. Opowiemy o multitaskingu, wykorzystaniu HTML5, notyfikacjach push. W kursie znajdą się inne tematy, które pozwolą Ci na stworzenie kompletnej aplikacji.

Oglądaj nowe odcinki kursu w każdy poniedziałek!

Sprawdź już dziś:

Już teraz pobierz najnowsze Windows Phone SDK aby zacząć tworzyć swoje aplikacje na Windows Phone 7 !

0
Źródło: channel9.msdn.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.