Nowy ultrabook Asus „dla Bonda”już na polskim rynku!

Model trafił do Sklepu CHIP.pl na zasadach przedsprzedaży. Ze względu na właściwości powinien mieć w nazwie nawiązanie do słynnego agenta 007. Można przypuszczać, że James Bond, jako światowiec i esteta, chętnie posługiwałby się właśnie tego typu sprzętem.

Metalowa obudowa i klawiatura Asus UX31E-RY009V, według zapewnień producenta, są solidne, a jednocześnie lekkie i poręczne. Waga sprzętu nie przekracza 1,3 kg, zaś jego grubość w najcieńszym miejscu wynosi 3 mm. Sercem smukłej i szybkiej konstrukcji, którą można porównać z BMW Z8 (jeden z supersamochodów Bonda) jest dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-2557M taktowany zegarem o częstotliwości 1,7 GHz. Płynność działania aplikacji wspiera zintegrowany układ graficzny Intel GMA HD 3000 oraz pamięć DDR3 o pojemności 4 GB. Obrazy wyświetlane są na 13,3-calowym ekranie, który zapewnia rozdzielczość na poziomie 1 600 x 900 pikseli. Filmy, zdjęcia i pliki można gromadzić na 128-gigabajtowym dysku SSD.

Ważną informacją dla użytkowników Asusa UX31E-RY009V jest – jak przystało na sprzęt z górnej półki – odpowiednia funkcjonalność. Nie zabrakło więc dostępu do złącza USB 3.0 oraz USB 2.0, HDMI i VGA. Komunikację z siecią oraz innymi urządzeniami zapewnia moduł Bluetooth 4.0 oraz WiFi 802.11 b/g/n. Standardowe wyposażenie stanowi uniwersalny czytnik kart pamięci, wbudowana kamerka internetowa i porządne głośniki Bang & Olufsen. Całość działa pod kontrolą 64-bitowego systemu Windows 7 Home Premium.

Ultrabook Asus UX31E-RY009V objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena modelu w naszym sklepie wynosi 4 199 zł. Zachęcamy do zakupów!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.