Spotkanie organizacyjne Twardych Pierników!

Grupa .NET na naszym Wydziale już 8 listopada otwiera rekrutację! Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie orgaznizacyjne, które odbędzie się o godz. 18:15 w sali nr 25 Instytutu Fizyki UMK. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej - przeczytaj notatkę! Do zobaczenia na naszym spotkaniu!

Co działo się w zeszłym roku?

Rozpoczęliśmy kursy od podstaw ASP.NET (strony internetowe), C#(język programowania), XNA mobile(aplikacje na telefony). W ramach zajęć przyjeżdżali do nas pracownicy firm, które w przyszłości będą zabiegały o wasze zatrudnienie.

Udało nam się umożliwić bezpłatne certyfikacje MTA dla studentów.

Rozpoczęliśmy współpracę z wieloma firmami(JADE, Allegro itd.). Współpraca ta w niektórych przypadkach przekształciła się w regularne kursy za punkty ECTS. Udało nam się również uzyskać miejsca na płatnych praktykach dla najaktywniejszych studentów.

Pod koniec roku nasza grupa została wyróżniona przez Microsoft, jako jedna z najszybciej rozwijających się i jako jedna z dających najwięcej możliwości swoim studentom.

Co będzie działo się w tym roku?

Mamy zamiar powiększyć naszą grupę, abyśmy razem mogli zrobić jeszcze więcej.

Chcemy razem pogłębiać swoją wiedzę. Dlatego też powstaną sekcje grupy, w których uczyć się będziemy różnych technologii(WP7, Azure, HTML5).

Wystawimy reprezentację naszego wydziału w międzynarodowym konkursie Imagine Cup.

Z pewnością utrzymamy kontakty z firmami, z którymi współpracowaliśmy już w zeszłym roku(prezentacje, warsztaty). Dzięki temu nasi studenci uczyć będą się najnowszych rozwiązań w dziedzinie informatyki oraz będą mogli uczestniczyć w płatnych praktykach(z możliwym zatrudnieniem na stałe).

Jako grupa w tym roku będziemy wspierać studentów dostępem do urządzeń z Windows Phone 7. Tak, aby każdą zrobioną aplikację można było przetestować na rzeczywistym urządzeniu.

Będziemy również organizowali dwa równoległe konkursy na aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Windows Phone 7. Do wygrania atrakcyjne nagrody(mam nadzieję, że będę mógł udzielić szczegółowych inf. już na spotkaniu org.)!

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych osób, chcących zaistnieć na rynku pracy. Szukamy ludzi, z którymi w tym roku będziemy mogli osiągnąć jeszcze więcej. Nie ważne, na którym roku jesteś, ani ile już wiesz. Przyjdź i dowiedz się jak działamy!

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych,

Michał Anusiak

Microsoft Student Partner

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.