4,7-calowy HTC Titan już w Polsce!

W sklepie Chip.pl jest już dostępny największy dotąd smartfon z systemem Windows Phone - HTC Titan z 4,7-calowym ekranem dotykowym.
Titan mierzy zaledwie 9,9 mm grubości, zaś waży 160 gramów

Titan mierzy zaledwie 9,9 mm grubości, zaś waży 160 gramów

Tytan, to nie tylko przedolimpijski bóg z mitologii greckiej. To także największy księżyc Saturna. Podobnie, jak HTC Titan, który jest aktualnie największym smartfonem z systemem Windows Phone 7.5 Mango. Urządzenie wyposażone jest w 4,7-calowy ekran Super LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Snapdragon z taktowaniem 1,5 GHz, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z podwójnym fleszem LED, 1,3-megapikselową kamerę HD do wideorozmów, a do tego 25 GB miejsca na dane w wirtualnym dysku Sky Drive.

Obudowa zrobiona jest z aluminium i przyjemnego w dotyku, elastycznego plastiku. Mocną stroną HTC Titan jest także system Windows Phone 7.5 Mango w polskiej wersji, wraz z dostępem do takich usług, jak Twitter, Facebook, Outlook, Office 365 oraz e-sklep Marketplace (z polskim interfejsem). Co ważne, konta społecznościowe użytkownika są automatycznie synchronizowane z kontaktami.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena HTC Titan w internetowym sklepie Chip.pl wynosi 2699 zł.

Przed zakupem koniecznie jednak sprawdźcie nasz test i nasze rankingi!

0
Źródło: Komputronik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.