BlackBerry Curve 9360 z nowym systemem debiutuje w Polsce

Nowa Jeżynka już dostępna w Orange dla Firm

Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje najnowszy model smartfona RIM serii Curve – BlackBerry 9360. Z nową aktywacją lub przy przedłużaniu umowy w planach taryfowych Optymalny i Optymalny z Internetem można go kupić już za symboliczną złotówkę. Ponadto klienci wybierający nowy smartfon BlackBerry 9360, podobnie jak BlackBerry 9810 czy BlackBerry 9900 mogą skorzystać z promocji, w której otrzymają bezpłatnie usługę Nawigacji Orange w telefonie na 24 miesiące.

Nowy smartfon BlackBerry Curve 9360 jest smukły (11 mm) i lekki (99 gramów), a do tego wyposażony w klawiaturę QWERTY oraz optyczny trackpad, ułatwiający nawigację za pomocą jednej ręki. Nowe smartfony posiadają wsparcie dla GPS i Wi-Fi. Aparat 5 Megapikseli z lampą błyskową, umożliwia nagrywanie filmów (niestety tylko VGA), a gniazdo kart microSD obsługuje karty pamięci do 32 GB.

Nowy smartfon z kłopotliwą dla Polaków nazwą jest wyposażony w 2,44-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 360 pikseli, procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM i tyle samo pamięci eMMC oraz baterię, która zapewni do 5 godzin rozmów.

Całość opiera się na nowym systemie BlackBerry OS 7 z całą masą biznesowych funkcji, ułatwiających pracę przedsiębiorcom.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News