Digital Days, czyli dni techniki cyfrowej

Projekt Digital Days odbędzie się w dniach 6-8 grudnia b.r. na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Digital Days

Digital Days

Digital Days to największe wydarzenie na Politechnice Warszawskiej poświęcone branży IT. Ideą projektu jest przybliżanie studentom najnowszych rozwiązań oraz technologii stosowanych przez wiodące firmy z tego obszaru.

Podczas trzydniowego projektu będą organizowane pokazy, na których firmy przedstawią innowacyjne technologie cyfrowe. Zaprezentują one najnowsze produkty, oraz cykle ich tworzenia.

Ponadto w trakcie tych trzech dni odbywać się będą bezpłatne warsztaty przygotowane przez specjalistów z firm takich jak: Microsoft, Microstrategy, Accenture, National Instruments, Adobe, Outbox, Intel, Telekomunikacja Polska, Orange, e-point, Rohde&Schwarz, Cyfrowy Polsat i TP Teltech. Warsztaty będą poświęcone oprogramowaniu, telekomunikacji i elektronice. Część z nich będzie dyplomowana. Tematy oraz zapisy na warsztaty można znaleźć na stronie www.digitaldays.pl.

Głównym wydarzeniem Digital Days będą konkursy programistyczne, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Więcej informacji o Digital Days, znajdziesz na profilu facebookowym facebook.com/BEST.Warsaw.Digital.Days

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.