IT Academic Day 2011 Politechnika Opolska

Koło Naukowe Studentów GRUPA .NET POLITECHNIKA OPOLSKA i Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej wraz z firmą Microsoft ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję "IT Academic Day". Podczas wykładów słuchacze oraz zaproszeni prelegenci firmy Microsoft, Future Processing, JCommerce i Netline zaprezentują najnowsze technologie oraz narzędzia informatyczne. Startujemy o godz. 8:00

Koło Naukowe Studentów GRUPA.NET POLITECHNIKA OPOLSKA i Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej wraz z firmą Microsoft ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję „IT Academic Day”. Podczas wykładów słuchacze oraz zaproszeni prelegenci firmy Microsoft, Future Processing, JCommerce i Netline zaprezentują najnowsze technologie oraz narzędzia informatyczne.

Konferencja odbędzie się dnia 22 listopada 2011 od godz. 9:00 w Auli Głównej budynku „Łącznik” przy ul. Mikołajczyka 16 w Opolu.

W przerwach uczestnicy konferencji mogą liczyć na poczęstunek i spotkanie studentów o podobnych zainteresowaniach. Konferencja IT Academic Day jest doskonałym przykładem komunikacji i współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim i firmami IT z regionu. Podczas przerw będzie możliwe odwiedzenie stoisk firm, zapoznanie się z ich ofertą, a przede wszystkim porozmawianie z osobami, które korzystają z najnowszych technologii firmy Microsoft na co dzień. Kto wie, może niektórzy uczestnicy poznają podczas konferencji przyszłego pracodawcę? Strefa przedstawicielstw firm jest doskonałą okazją, żeby dowiedzieć się „u źródła”, jakie kwalifikacje są poszukiwane na rynku pracy.

Jednak IT Academic Day to nie tylko wykłady, każdy uczestnik otrzyma upominki, a jeżeli chce się wykazać posiadaną wiedzą, będzie mógł to zrobić podczas konkursów rozgrywanych w trakcie konferencji gdzie do wygrania jest X-box+Kinect ufundowany przez firmę Future Processing. Dodatkowo jeżeli ktoś nie miał wcześniej okazji sprawdzić jak działa XBOX 360 z Kinect lub chciałby zobaczyć najnowszy system Windows 8, to w specjalnie wydzielonej sali będzie mógł go przetestować i sprawdzić.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można uzyskać za pomocą witryny internetowej pod adresem www.itad.pl.

Mogą Państwo bezpłatnie zarejestrować się na konferencję na stronie http://www.codeguru.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/it-academic-day-2011-politechnika-opolska,5681.

W programie:

8:00 – 9:00 Rejestracja

9:00 – 9:15 Otwarcie

9:15 – 10:00 „Innowacyjny Microsoft – co może dać Tobie?” , Jan Kleczkowski (Microsoft)

10:15 – 11:15 „.NET dla webdevelopera”, Mariusz Matysek (JCommerce)

11:30 – 12:30 „Wprowadzenie do Microsoft Kinect”, Tomasz Wiśniewski (Microsoft)

12:45 – 13:00 Prezentacja konkursu Imagine Cup

13:10 – 14:15 Jak zbudować i sprzedać aplikację SharePoint, Andrzej Gnyp (Netline)

14:30 – 15:45 „15 typowych problemów w automatyzacji testów”, Piotr Podskarbi i Dawid Grela (Future Processing)

16:00 Wręczanie nagród, nagroda główna X-box+Kinect ufundowana przez Future Processing

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.