IT Academic Day na Politechnice Łódzkiej

Serdecznie zapraszamy na siódmą edycję konferencji IT Academic Day na Politechnice Łódzkiej

Zastanawiasz się, w którą stronę zmierza branża IT? Dlaczego warto interesować się telefonami z systemem Windows Phone 7? Jakie są najnowsze technologie i dlaczego warto z nich korzystać? Jeżeli interesuję Cię odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, to IT Academic Day jest konferencją właśnie dla Ciebie!

Koło naukowe Grupa.NET Wydziału FTIMS wraz z kołem naukowym Grupa.NET Wydziału EEIiA zapraszają na siódmą edycję IT Academic Day która odbędzie się

30 listopada w auli F10 Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, Politechniki Łódzkiej.

ITAD organizowany jest przez studentów dla studentów, przy współpracy z firmą Microsoft. Wydarzenie to kierujemy przede wszystkim do

pasjonatów informatyki z całej Polski.

Podczas wykładów profesjonaliści z branży, reprezentujący takie firmy jak Microsoft, K2 Web Systems, AMG.net, Teleca, Rule Financial zaprezentują najnowsze technologie oraz narzędzia informatyczne. W wydarzeniu będą uczestniczyli również przedstawiciele z ABB i Cybercom. Konferencja IT Academic Day to doskonała okazją do zgłębienia wiedzy z dziedziny informatyki oraz nowoczesnych technologii. Dla studentów to również możliwość poznania przedstawicieli firm, które w przyszłości mogą stać się potencjalnymi pracodawcami.

Harmonogram konferencji:

08:30 – 09:00 – Rejestracja

09:00 – 09:15 – Rozpoczęcie konferencji

09:15 – 10:00 – Innowacje w Microsoft (Eugeniusz Licznarowski / Microsoft)

10:10 – 11:05 – Windows Phone 7 – prędkość wydajności (Mieszko Lassota / Teleca)

11:15 – 12:30 – Czy Lucene chodzi z głową w chmurach? (Mariusz Pazur / K2 Web Systems)

12:45 – 14:00 – Programowanie Windows Phone 7.5 (Bartłomiej Zass / Microsoft)

14:35 – 15:35 – Business Intelligence z wykorzystaniem narzędzi Microsoftu (Sławomir Kupiński / AMG.net)

15:50 – 17:05 – Getting started with Silverlight Application Development (Leszek Kantorek / Rule Financial)

17:15 – 17:45 – Wystartuj w Imagine Cup (CodeRaiders)

17:45 – 18:00 – Zakończenie konferencji i losowanie nagród Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja na portalu CodeGuru.pl. Dla zarejestrowanych osób przewidziane zostały drobne upominki oraz poczęstunek. Dodatkowo każdy uczestnik zapisany na Code Guru ma szansę na wylosowanie nowiutkiego XBOXa 360. Najaktywniejsi otrzymają cenne nagrody rzeczowe w postaci książek oraz akcesoriów komputerowych.

Więcej informacji na stronie IT Academic Day http://www.codeguru.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/konferencja-it-academic-day-2011-politechnika-lodzka,5704 Zarejestruj się już dziś!

0
Źródło: grupanet.p.lodz.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.