IT Academic Day – Politechnika Radomska

Pierwsza edycja konferencji z cyklu IT Academic Day na Politechnice Radomskiej!

Bliskie spotkania z technologią

Interesuje Cię programowanie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft? Studenci działający w kole naukowym PR.NET zapraszają na konferencję technologiczną IT Academic Day. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 6 grudnia w budynku Auli Głównej Politechniki Radomskiej.

Tematyka wykładów obejmuje zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT, ale także wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoft. Podczas imprezy będzie można wygrać wartościowe nagrody, między innymi oprogramowanie, sprzęt komputerowy i książki. Wśród atrakcji znajdzie się także turniej Xbox Kinect oraz darmowa pizza dla uczestników.

Wstęp na konferencję jest darmowy. Jedynym warunkiem udziału w konferencji jest wcześniejsza rejestracja pod adresem

www.bit.ly/vRlu2g

. Każda zarejestrowana osoba, która pojawi się na konferencji oraz wypełni ankietę online, będzie brała udział w losowaniu nagród głównych w tym między innymi konsoli Xbox oraz telefonu z najnowszym systemem Windows Phone.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz na

www.itadradom.pl

. Dodatkowe informacje na temat konferencji ITAD w całej Polsce pod adresem

www.itad.pl

. Pytania można kierować na adres

[email protected]

.

Konferencja na Politechnice Radomskiej jest jedną z cyklu imprez informatycznych organizowanych na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup.Net i Grup IT. Na Politechnice Radomskiej odbędzie się po raz pierwszy.

Serdecznie zapraszamy!

0
Źródło: Strona wydarzenia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.