Minikomputery Sensilo o wielkości pudełka DVD

Nowy desktop zajmuje mniej więcej tyle miejsca, ile pudełko z płytami DVD. Komputer można zamontować z tyłu monitora, dzięki czemu w ogóle nie będzie zajmować miejsca na biurku. Konstrukcja jest nadspodziewanie szybka, energooszczędna i niedroga.
Komputronik Sensilo EX-50

Komputronik Sensilo EX-50

Pomimo niewielkich rozmiarów, Komputronik Sensilo EX dysponuje dwurdzeniowym procesorem Intel Atom D525 taktowanym zegarem o częstotliwości 1,80 GHz. Zapewnia dostęp do 2 GB pamięci RAM (DDR3), jak również 500-gigabajtowego dysku twardego. Konfigurację uzupełnia płyta główna w standardzie ITX ze zintegrowaną grafiką. Komputer umożliwia przewodową i bezprzewodową komunikację z Internetem. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w pracy, jak również do celów prywatnych. Sprzęt charakteryzuje się płynną pracą z oprogramowaniem biurowym, pocztowym oraz aplikacjami internetowymi.

Model oferowany jest w trzech wersjach: bez systemu operacyjnego (1299 zł), z systemem Windows 7 Home (1829 zł) lub z systemem Windows 7 Pro (1969 zł). W zestawie znajdują się akcesoria do montażu minidesktopa na monitorze, jak też stojak. Użytkownik otrzymuje też między innymi dostęp do czytnika kart pamięci (SD, MS, MMC), sześciu złącz USB i jednego HDMI. Razem z komputerem oferowane są ponadto klawiatura Logitech oraz myszka Logitech wraz z podkładką. Komputronik Sensilo EX objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Dokładne wymiary produktu wynoszą: 19 x 13,5 x 2,4 cm. Komputer znajdziesz w Sklepie CHIP.pl.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.