Płacę z Allegro zmienia się w PayU

Zmiana warstwy wizualnej i nazwy usługi jest pierwszym krokiem w kierunku ujednolicenia systemu płatności w polskim e-commerce oraz robienia zakupów za pomocą jednego kliknięcia.

Płacę z Allegro zamienia się w PayU

Płacę z Allegro zamienia się w PayU

Nazwa usługi Płacę z Allegro zmieni się na PayU, ale funkcjonalność usługi pozostanie bez zmian – PayU będzie narzędziem umożliwiającym realizowanie płatności za kupione produkty na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że Sprzedawcy i klienci serwisu Allegro nie odczują bezpośrednio zmian. PayU S.A. jest operatorem finansowym serwisu Allegro, a usługa PayU to wspólny produkt obu podmiotów.

Korzystanie z PayU wyłącznie w Allegro nie będzie wymagało dodatkowej rejestracji czy logowania, a Użytkownik dokonując płatności w Allegro będzie mógł opcjonalnie zarejestrować konto w PayU, dzięki czemu zyska możliwość korzystania z niego także w innych sklepach udostępniających tę usługę, w tymna platformie iStore.pl, która jako pierwsza została zintegrowana z usługą PayU.

W najbliższych miesiącach usługa PayU zostanie wzbogacona o nowe rozwiązania i możliwości z zakresu płatności online.

0
Źródło: Allegro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.