Słuchawki, które się nie pocą

Sportowe słuchawki Ultimate Bars 300vi do kupienia w sklepie Chip.pl

W przypadku Ultimate Ears 300vi problemy spoconego ucha nie występują. Zestaw jest odporny na pot i przygotowany nawet na najcięższe treningi. Z tego względu słuchawki Ultimate Ears są chętnie wykorzystywane przez koszykarzy NBA, futbolistów NFL oraz znanych amerykańskich graczy w baseball.

Dodatkowym atutem kompletu są między innymi regulowane zaczepy, dzięki którym słuchawki pozostają w uszach niezależnie od wykonywanych czynności. Warto też zwrócić uwagę na dobrą izolację hałasu zewnętrznego. Pilot na przewodzie umożliwia łatwe odbieranie połączeń, zmianę utworów i regulację głośności bez wyjmowania smartfona lub odtwarzacza MP3 z kieszeni. Mając do wyboru pięć par miękkich poduszeczek silikonowych o rozmiarach od XXS do L, użytkownik nie musi się przejmować dopasowaniem nawet, jeżeli ma małe uszy. Zestaw oferowany jest w kieszonkowym, twardym futerale.

Co ważne, brzmienie Ultimate Ears 300vi jest dostrojone przez tych samych inżynierów, którzy na zamówienie tworzą słuchawki dla czołowych muzyków na potrzeby tras koncertowych. Produkty tej marki są wykorzystywane przez największe sławy muzyczne, między innymi: Pata Metheny, zespół Bon Jovi, Rolling Stones, Red Hot Chilli Peppers czy U2.

Słuchawki Ultimate Ears od 2008 roku sprzedawane są pod marką Logitech. W sklepie Chip.pl nowy model 300vi możesz kupić za 169 złotych.