Ultracienki Galaxy Tab 8.9 z modemem 3G trafia na polski rynek

Wyjątkowo groźny konkurent iPada 2 po wyjątkowo skutecznej kuracji odchudzającej – tak można najkrócej określić nowy tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 3G, który trafił do sprzedaży w sklepie Chip.pl
Galaxy Tab 8.9 mierzy 8,6 mm grubości

Galaxy Tab 8.9 mierzy 8,6 mm grubości

Projektanci koreańskiej marki wyposażyli nową wersję Galaxy Tab w wyświetlacz o przekątnej 8,9 cala, który prezentuje zdjęcia, filmy i strony internetowe w rozdzielczości HD. Użytkownik może cieszyć oczy rozdzielczością 1 280 x 800 WXGA z gęstością pikseli 169 ppi. Zadbano także o możliwość dowolnego konfigurowania ekranu głównego (tzw. Live Panel) pod kątem najczęściej i najchętniej wykorzystywanych funkcjonalności: poczty elektronicznej, galerii obrazów, ulubionych stron internetowych, wiadomości z portali społecznościowych i in. Live Panel umożliwia aktualizowanie danych w czasie rzeczywistym, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez użytkownika.

Użytkownik Galaxy Tab 8.9 3G otrzymuje do dyspozycji dwie kamery: jedną z przodu do wideorozmów, drugą z tyłu do wykonywania zdjęć i kręcenia filmów HD. Dzięki łączu HSPA (21 Mb/s) i sieci bezprzewodowej, można być online przez całą dobę w dowolnym miejscu.

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Cena modelu w internetowym sklepie Chip.pl wynosi 2099 zł.

0
Źródło: Komputronik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.