Zgarnij telefon z Windows Phone w GeekClub

Polski oddział firmy Microsoft ogłosił konkurs w którym można wygrać telefon za napisanie tylko pięciu aplikacji! Ponadto trzeba podkreślić, że każda osoba, której aplikacje spełnią wymagania dostanie telefon!
Dołącz do programistów WP7

Dołącz do programistów WP7

Opublikuj 5 aplikacji na Windows Phone, zgłoś je w programie GeekClub i zgarnij telefon!

Jak zdobyć telefon?

Windows Phone

jest innowacyjną platformą mobilną umożliwiającą tworzenie zaawansowanych gier oraz aplikacji użytkowych. Każde urządzenie ma ustaloną z góry specyfikację techniczną, co ułatwia przystosowanie projektowanych rozwiązań do szerokiej grupy odbiorców.

Do tworzenia aplikacji możesz korzystać z darmowego środowiska programistycznego Visual Studio 2010 Express for Windows Phone lub zainstalować Windows Phone SDK, jeśli posiadasz już inną wersję Visual Studio.

Nie czekaj i dołącz do deweloperów Windows Phone. Wystarczy, że napiszesz i opublikujesz 5 aplikacji by otrzymać telefon! Akcja trwa do 31 grudnia 2011 lub do wyczerpania nagród.

Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie http://www.codeguru.pl/regulamin#geek-club (Tekst tego ogłoszenia pochodzi ze strony konkursu)

0
Źródło: codeguru.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.