Dwa nowe, kolorowe kombajny laserowe AcuLaser CX29

Seria CX29DN obejmuje dwa modele: CX29DN (druk dwustronny), CX29DNF (dodatkowo fax).

Urządzenia te oferują, według zapewnień Epsona, niski koszt wydruku jednej strony połączony z niskim początkowym kosztem zakupu. Pod względem niezawodności, są to jedne z najlepszych urządzeń w tej klasie, jak nas przekonuje Epson (oczywiście, do zweryfikowania) — a jednocześnie kompaktowe.

Nowe urządzenia umożliwiają pracę w sieci, kolorowe drukowanie dwustronne (model CX29DNF) w formacie A4. Seria ta posiada funkcje kopiowania i skanowania zarówno monochromatycznego, jak i w kolorze. Oferuje też funkcję faksu.

Obydwie drukarki mają automatyczny podajnik skanowanych czy kopiowanych dokumentów, a opcjonalny dodatkowy pojemnik na 200 arkuszy papieru poprawi wydajność i zaoszczędzi czas. Użytkownicy mają do dyspozycji dużą szybkość druku (do 24 str./min), jak również będą mogli skorzystać z dopuszczalnego miesięcznego obciążenia do 40 tys. stron.

Serię AcuLaser CX29DN zaprojektowano z myślą o skomplikowanych środowiskach informatycznych, dlatego zawiera emulacje PCL6 oraz PS3, obsługę IPv6 i 802.1x oraz łączność 10/1000 Base Ethernet.

Modele CX29NF i CX29DNF są już dostępne w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to odpowiednio 2 669 zł i 3 249 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące on site.

0
Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.