Multimedialna gratka od Asusa

27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym zyskują dzięki technologii ASUS SonicMaster i intuicyjnym funkcjom multimedialnym.

Firma Asus wprowadza na rynek serię komputerów ET2700 All-in-One PC – pierwsze na świecie 27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym. Dzięki ulepszonej wersji technologii SonicMaster, DTS Surround Sensation UltraPC i zewnętrznemu subwooferowi, komputer ten zapewnia całkiem niezły poziom możliwości audiowizualnych. Pierwszy na świecie 27-calowy AiO PC wyposażono w panel MVA zapewniający dobrą widoczność pod kątem 178° zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pojemnościowy, 10-punktowy ekran dotykowy umożliwia precyzyjną kontrolę i możliwość korzystania z gier opracowanych specjalnie dla ekranów dotykowych.

Technologia SonicMaster posiada precyzyjnie wyregulowany procesor sygnału cyfrowego, który odtwarza każdy dźwięk z precyzją i bez jakichkolwiek szumów i zakłóceń. Tak przynajmniej zapewnił nas Asus. Co więcej, technologia DTS Surround Sensation UltraPC zapewniać ma realistyczny, trójwymiarowy dźwięk otaczający słuchacza. Wybrane modele serii ET2700 posiadają zewnętrzny subwoofer, który tworzy dodatkowy wymiar dźwięku. Komora rezonacyjna o pojemności 580cc jest dostosowana do obsługi niskich częstotliwości, dzięki czemu zapewniać ma bogate brzmienie basów.

ET2700 posiada 27-calowy ekran, który sprawdza się przy oglądaniu filmów i zdjęć w kilka osób. Podświetlany diodami LED ekran o rozdzielczości 1 920 x 1 080 i wysokim kontraście zapewnia realistyczny obraz HD, natomiast panel MVA eliminuje zmiany kolorów i pozwala na oglądanie pod kątem do 178° w poziomie i pionie. Opcjonalny napęd Blu-ray combo oraz wbudowana karta telewizyjna umożliwiają przekształcenie komputera ET2700 w telewizor z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi.

W bocznych panelach ET2700 znajdują się dwa porty USB 3.0, port combo eSATA/USB 2.0 oraz czytnik kart SD; wejście HDMI umieszczone w tylnej części umożliwia podłączenie konsoli gier. Uchwyt VESA umożliwia przytwierdzenie komputera ET2700 do ściany, czyniąc z niego uniwersalne urządzenie multimedialne.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.