Nowe notebooki, bezprzewodowy obraz i dźwięk – wszystko od HP

Nowy Envy 17, Pavilion dm4 i systemy bezprzewodowego przesyłu obrazu i dźwięku w ofercie firmy Hewlett-Packard.

HP poinformowało o rozszerzeniu oferty multimedialnych notebooków o 2 nowe modele oraz o nowe bezprzewodowe systemy przesyłu dźwięku i obrazu.

HP Pavilion dm4 Beats Edition

Metalowa obudowa notebooka HP Pavilion dm4 Beats Edition ma podobną wielkość i wydajność do modelu Pavilion dm4, lecz charakteryzuje się stylistyką firmy Beats utrzymaną w czerni i czerwieni oraz brzmieniem systemu Beats Audio.

Na czarnej obudowie znajduje się czerwone logo Beats, dodatkowo efektowna czarna klawiatura podświetlona jest na czerwono. Miękkie podpórki na nadgarstki są gładkie i przyjemne w dotyku. W opcjonalnym pakiecie dostępne są słuchawki Monster Solo HD z czerwonym wzorem spotykanym wyłącznie w produktach HP.

HP Envy 17

Nowy notebook HP Envy 17 jest wyposażony w metalową obudowę w klasycznym czarnym kolorze ze srebrnym wykończeniem. Na jego pokładzie producent umieścił czterordzeniowy procesor Intel Core i7 drugiej generacji. HP zadbało też o dźwięk – sześć głośników i subwoofer, a także technologia HP Beats Audio. Czas pracy akumulatora Envy 17 to nawet 8 godzin co jest jednym z najlepszych wyników w swojej klasie. Notebook posiada także możliwość obsługi do trzech urządzeń pamięci masowej — w tym opcjonalnych dysków SSD mSATA i maksymalnie 2 standardowych dysków twardych — oraz do trzech wyświetlaczy zewnętrznych.

HP Wireless Audio

Wbudowana w nowe notebooki HP Envy technologia Wireless Audio przekształca komputer w domowy zintegrowany system audio. Rozwiązanie umożliwia przesyłanie strumieniowe wysokiej jakości dźwięku do maksymalnie czterech urządzeń zewnętrznych lub bezpośrednio do dowolnego urządzenia KleerNet. Zaawansowana łączność trzyzakresowa zapewnia ograniczenie zakłóceń i zwiększa wydajność przesyłu, zapewniając najwyższą jakość dźwięku.

Dostępny jest także osobny nadajnik HP Wireless Audio, który umożliwia korzystanie z funkcji bezprzewodowego przesyłania dźwięku bez notebooka Envy. Urządzenie wielkości kciuka można łatwo podłączyć do dowolnego komputera. Produkt oferuje analogowe gniazda RCA, gniazdo 3,5 mm, wyjście sygnałowe TOSLINK oraz koncentryczne połączenia S/PDIF RCA.

HP Wireless TV Connect

Urządzenie pozwala na przesyłanie obrazu 3D bezpośrednio z komputera PC na telewizor bez użycia jakichkolwiek kabli! Wystarczy umieścić transmiter (wielkości przeciętnego pendrive) w gnieździe HDMI komputera by cieszyć się bezprzewodowo przesyłanym obrazem w jakości HD, nawet w technologii 3D.

Ceny i dostępność
  • Notebook HP Pavilion dm4 Beats Edition pojawi się w sprzedaży w lutym w cenie od 3199 PLN
  • Notebook HP Envy17 pojawi się w sprzedaży w połowie stycznia w cenie od 5999 PLN
  • Nadajnik HP Wireless Audio pojawi się w sprzedaży w lutym w cenie od 450 PLN.
  • HP TV Connect pojawi się w sprzedaży w lutym w cenie od 850 PLN
0
Źródło: HP
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.