Ranking najczęściej kupowanych telewizorów Sony

Sklep Matrixmedia.pl przygotował ranking najlepiej sprzedających się telewizorów marki Sony - najlepsza okazała się 40-calowa Bravia.
W tym roku najpopularniejsze są 40-calowe telewizory

W tym roku najpopularniejsze są 40-calowe telewizory

Numerem jeden okazał się model KDL-40EX720. Kupujący docenili jego parametry techniczne, szczególnie jakość obrazu, za którą odpowiedzialny jest procesor X-Reality. Telewizor, wyposażony w 100-hercową matrycę, znalazł uznanie u niemal co czwartego klienta kupującego telewizor Sony. Jego cena to ok. 3050 zł.

Drugie miejsce należy także do 40-calowego modelu 40CX520, który jest najtańszy w całym zestawieniu. Jego cena to 1986 złotych.

Na wysokiej 3 pozycji znalazł się flagowy model KDL-55HX920, kosztujący ponad 12 tysięcy złotych. Jest to telewizor skierowany do prawdziwych koneserów najwyższej jakości rozrywki. 55-calowy model zapewnia najwyższe parametry.

Czwarte miejsce zajął kolejny 40-calowiec, 40NX720. Urządzenie oferuje nowoczesny design, który jednak sporo kosztuje – niemal 4300 złotych.

Top 5 zamyka model KDL-40EX725 posiadający wbudowany dekoder telewizji cyfrowej N, oraz tuner telewizji satelitarnej. Moduł ten integrując oba urządzenia poza wygodą użytkownika, oszczędza również miejsce i zwiększa estetykę sprzętu RTV. Co dziesiąty sprzedawany telewizor w tym okresie to właśnie model KDL-40EX725.

0
Źródło: Matrix Media
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.