Xerox przedstawia 7800-kolorową drukarkę laserową

Nowy produkt powstał w odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów: grafików, projektantów, agencji kreatywnych i osób zajmujących się designem. Przy użyciu Phaser 7800 profesjonaliści łatwiej stworzą kolorowe reklamy oraz wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i sprzedażowe.
Xerox Phaser 7800

Xerox Phaser 7800

Nowy produkt w portfolio Xeroxa – Phaser 7800 – jest zaopatrzony w narzędzia dbające o jakość, głęboki kolor produkowanych materiałów, oraz daje możliwość wykorzystania profesjonalnych opcji wykończenia. Dzięki wdrożonej technologii Phaser 7800 nie tylko szybko wykonuje zadania, jak zostaliśmy zapewnieni przez producenta, ale również oferuje precyzyjne odwzorowanie palety kolorystycznej. To szczególnie istotne dla agencji kreatywnych i grafików.

„Użytkownicy drukarki i odbiorcy materiałów poligraficznych są pod wrażeniem głębi koloru, szerokiej palety barw, a także zgodności wydruku z najbardziej nawet zaawansowanym projektem. Uwagę grafików zwraca również możliwość tworzenia wydruków na papierze o większym formacie i gramaturze. Dzięki Phaser 7800 dyrektorzy kreatywni mogą skoncentrować się na kwestiach projektowych, a nie aspektach technicznych. To oszczędność czasu i pieniędzy” – wylicza Steve Rauner, Executive Producer i Partner w amerykańskiej agencji kreatywnej North.

Narzędzia zarządzania kolorem i jakość obrazu

Phaser 7800 drukuje w rzeczywistej rozdzielczości 1 200 x 2 400 dpi. „Cechą charakterystyczną tego modelu są przede wszystkim funkcje odwzorowywania kolorów, co sprawia, że drukarka staje niejako zakupem obowiązkowym dla grafików” – wymienia Katarzyna Budna Office Marketing Manager Xerox Polska.

Urządzenie jest wyposażone w system pomiaru kolorów PhaserMeter, napędzany przez X-Rite i Adobe PostScript 3. Phaser 7800 uzyskał także licencję PANTONE

dla optymalnej reprodukcji barw z systemu PATONE MATCHING SYSTEM.

O

bsługa mediów i profesjonalne opcje wykończenia

Osiągające prędkość 45 stron na minutę, urządzenie drukuje na materiałach bardzo różnej gramaturze– od 75 do 350 g/m2

. Kreatywni profesjonaliści mogą poszerzyć zakres swojej oferty o książki i kalendarze oraz kartki pocztowe i zdjęcia niestandardowych rozmiarów. Automatyczny druk dwustronny jest standardem i nie spowalnia procesu drukowania.

Graficy otrzymują szerokie możliwości wykańczania swoich prac, np. tworząc broszury, bigując, zszywając lub dziurkując. Opcje wykończeniowe Phaser 7800 mogą być dostosowane do specyficznego obciążenia pracą i potrzeb aplikacyjnych.

Łatwy w użyciu, przyjazny środowisku

Kolorowy ekran dotykowy ułatwia nawigację – użytkownicy mogą sprawdzać poziom zużycia tonera i kolejkę zadań do zrealizowania. Przyjazne środowisku rozwiązania to Toner EA o niskiej temperaturze topnienia i mechanizmy drukujące Hi-Q LED, które pozwalają zredukować zużycie energii. Wydajne urzadzenie utrwalające wykorzystane w drukarce przyspiesza proces uruchomienia poniżej 15 sekund oraz wykorzystuje mniej energii w trybie gotowości niż w standardowych drukarkach.

Dostępność i cena

Phaser 7800 jest dostępny na całym świecie u pośredników, dealerów i licencjonowanych sprzedawców. Cena zaczyna się od 22 990 zł netto.

Źródło: Xerox
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.