Finałowa gala konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2011”

W minionym tygodniu (26 stycznia) odbyła się gala finałowa i wręczenie nagród IV edycja konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju".

Tytuły zostały przyznane w kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma oraz Wizjoner IT. Wyniki oraz listę wyróżnionych uczestników można zobaczyć na stronie: http://www.liderzyinnowacji.pl/wyniki_edycji_ogolnopolskiej_2011.html

Lenovo, jako drugi na świecie największy producent komputerów PC, stawia sobie za cel dostarczanie klientom nowatorskich rozwiązań przy pełnym wykorzystaniu potencjału technologicznego. Właśnie ze względu na takie podejście, idea konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” jest nam bardzo bliska. Cieszę się, że możemy ją wspierać — mówi Alicja Klemendorf, Marketing Manager Lenovo Polska.

Konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” realizowany jest nieprzerwanie od 2008 roku przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze innowacyjnym i rozwojowym. Ocenie podlegają zgłoszenia od trzech grup uczestników tj. przedsiębiorcy, gminy oraz organizacje (m.in. organizacje pozarządowe, regionalne agencje rozwoju).

W ramach IV edycji ocenie podlegały zgłoszenia i dane od 913 podmiotów. Tytuły w ramach są przyznawane w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny oraz dodatkowo w kategoriach: Dynamicznie rozwijająca się firma, Wizjoner IT.