Huawei MediaPad teraz z systemem Android 4.0

Huawei informuje, że jego tablet MediaPad będzie jednym z pierwszych tego typu urządzeń na świecie, sprzedawanym z systemem Android 4 Ice Cream Sandwich.
MediaPad w nowej kolorystyce i z Androidem 4.0

MediaPad w nowej kolorystyce i z Androidem 4.0

Oryginalny MediaPad, który miał swoją premierę w czerwcu 2011 roku, był pierwszym na świecie 7-calowym tabletem z systemem Android 3.2. Nowa wersja MediaPada ponownie oferuje użytkownikom najnowsze udogodnienia systemu Android wraz z najświeższymi i najpopularniejszymi aplikacjami dostępnymi w Android Market.

Firma Huawei zaprezentowała również nową kolorystykę dla modeli z serii MediaPad z systemem Android 3.2: czerń, brąz i róż. Obie wersje MediaPad posiadają ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli przy 217 PPI z obsługą odtwarzania wideo w trybie 1080p. Są również wyposażone w dwurdzeniowy procesor Qualcomm 1.2 GHz i baterię zapewniającą ponad 6 godzin pracy. Z pewnością urządzenie też zaskakuje jakością wykonania – według rozmaitych recenzji na tym polu nie ustępuje droższym modelom.

Nowa seria kolorystyczna MediaPad firmy Huawei oraz modele wyposażone w system Android 4.0 będą dostępne na wybranych rynkach w pierwszym kwartale 2012 roku. Obecni użytkownicy MediaPadów otrzymają aktualizację systemu Android do wersji 4.0 w trybie over-the-air do końca pierwszego kwartału 2012 roku.

Nie wiadomo, czy cena tabletu z nowym systemem wzrośnie, czy też utrzyma się w okolicy 1500 złotych.

Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.