Masz małe biuro? Xerox ma dla ciebie propozycję

Pakiet rozwiązań stworzono w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich biur, stawiających na kompaktowe, praktyczne, proste w obsłudze i wydajne urządzenia.
Xerox Phaser 3040

Xerox Phaser 3040

Według danych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w Polsce działa obecnie 1,67 mln firm, z czego aż 99,8 proc. zalicza się do sektora MSP. Dlatego właśnie większość dostawców sprzętu biurowego ma w swoim portfolio usług i produktów oferty dopasowane do potrzeb małych graczy, uwzględniające ich potrzeby. Ostatnie lata na rynku urządzeń drukujących to systematyczny wzrost popularności urządzeń wielofunkcyjnych. Małe i średnie przedsiębiorstwa wybierają sprzęt łączący w sobie funkcje drukowania, skanowania i kopiowania, wydajny, cichy, niezawodny i niezajmujący przestrzeni w biurze. To efektywne urządzenia produkujące dobrej jakości materiały – w sam raz do druku faktur, umów i innych materiałów codziennego użytku.

Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 3045 oferują swoim użytkowników szybkość druku do 24 stron na minutę, w rozdzielczości 2 400 x 1 200 dpi. Zastosowana w nich technologia HiQ LED oznacza, że sprzęt jest mniejszy, lżejszy, składa się z niewielkiej ilości części, jest również cichy, czyli nie przeszkadza w codziennej pracy, a Xerox obiecuje profesjonalną jakość wydruków. Urządzenia mają również opcję faksowania oraz skanowania w rozdzielczości 1 200 x 1 200 dpi.

W grupie WorkCentre 3045 występują 2 modele:

  • 3045B (kopiarka, drukarka USB, skaner z pokrywą dokumentów)
  • 3045NI (kopiarka, drukarka, skaner, automatyczny podajnik dokumentów na 15 arkuszy, złącza: karta Ethernet, karta WiFi, USB)

„Produkty WorkCentre 3045 polecane są szczególnie najmniejszym, kilkuosobowym firmom” – informuje Leszek Bareja, Product Manager w Xerox Polska – „Grupa produktów WorkCentre ma konkurencyjne w swojej klasie koszty druku, najwyższą rozdzielczość i największą szybkość produkcji materiałów. To dobre rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw, dla których liczy się wysoka jakość drukowanych materiałów codziennego użytku oraz funkcjonalność i prostota w obsłudze. „ – dodaje.

Wielofunkcyjne produkty Xerox są rozmiarów standardowej kartki papieru A4 i zmieszczą się w każdym, nawet najmniejszym biurze. Posiadają też duży, podświetlany wyświetlacz na cztery wiersze, ze wskaźnikiem zużycia tonera.

Urządzenia korzystają z tonera Xerox EA, który zużywa o 20% mniej energii niż jego tradycyjny odpowiednik. Co więcej, użytkownik musi wymieniać w nich tylko toner, co redukuje ilość odpadów.

Xerox wprowadza do swojej stałej oferty również nowe monochromatyczne drukarki: Phaser 3010 (prędkość druku 20 stron na minutę) i 3040 (24 strony na minutę). Wyprodukowane w technologii HiQ LED umożliwiają druk z rzeczywistą rozdzielczością 1 200 x 1 200 dpi. Tonery starczą, w zależności od modelu, na 1 000 i 2 300 stron.

„Phaser 3010 i 3040 są proste w obsłudze, lekkie, ciche i nieduże – trochę ponad 20 cm wysokości, co oznacza, że bez problemu zmieszczą się na biurku. Obydwa modele są szczególnie polecane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla użytkownika indywidualnego, jako wydajne i niezawodne domowe drukarki” – podsumowuje Arkadiusz Zieliński, Senior Product Manager w Xerox Polska.

0
Źródło: Xerox
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.