Nagrywarka Blu-ray z obsługą formatu BDXL

Asus SBW-06C2X-U to zewnętrzna, smukła nagrywarka Blu-ray 6X, obsługująca najnowszy format BDXL i odtwarzanie Blu-ray 3D.
Asus SBW-06C2X-U

Asus SBW-06C2X-U

Design wyróżniony nagrodą 2011 IF Award, inspirowany jest zminiaturyzowanymi formami architektonicznymi,. Dołączona podstawka zapewnia możliwość ustawienia nagrywarki zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu użytkownik ma wybór, jak zagospodarować domową przestrzeń.

Obsługujący formatu BDXL, Asus SBW-06C2X-U umożliwia użytkownikom zapisywanie ogromnych ilości danych na pojedynczym dysku Blu-ray, do 100 GB na nośnikach BD-R(TL) i do 128 GB na nośnikach BD-R(QL). System Turbo Engine umożliwia zapis Blu-ray z prędkością 6X, a technologia Auto Tuning Power zapewnia odpowiednio zoptymalizowaną opcję zapisu, by nagrać dysk w najlepszej jakości. Funkcja Disc Encryption II podwójnie zwiększa bezpieczeństwo dzięki funkcji kontroli haseł i ukrycia plików, by chronić twoje najważniejsze dane. Dzięki pełnej obsłudze 3D możemy bez obaw odtwarzać trójwymiarowe filmy i zdjęcia. Nagrywarka dodatkowo umożliwia konwersję filmów i zdjęć z 2D do 3D. Ponadto nagrywarka ta potrafi przeskalować filmy DVD do rozdzielczości 1080p i obsługuje dźwięk Dolby Digital EX & dźwięk DTS-HD.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.