Nowe drukarki Samsung – przyjazne i szybkie

Samsung zaprezentował laserową drukarkę monochromatyczną ML-2165 i urządzenie wielofunkcyjne SCX-3400.

Drukarka ML-2165 umożliwia monochromatyczny wydruk z prędkością do 20 stron A4 na minutę (czas wydrukowania pierwszej strony to 8,5 s). Nowa wersja sterownika drukarki ułatwia też drukowanie w trybie oszczędnym, dzięki czemu toner zużywany jest znacznie wolniej. Dołączone oprogramowanie ułatwia zarządzanie wydrukiem, także ze stron internetowych – dzięki aplikacji AnyWeb Print 2.0 użytkownik sam może wybrać fragmenty strony internetowej, które chce wydrukować.

Nowa drukarka jest też dostępna jako urządzenie wielofunkcyjne – SCX-3400. Ma wbudowany skaner, dzięki czemu może zaoferować użytkownikom dodatkowo funkcjonalność kopiarki. Urządzenie umożliwia również wydrukowanie treści wyświetlonej na ekranie komputera przy pomocy tylko jednego przycisku, znajdującego się na obudowie drukarki. Dzięki nowej technologii pobierania papieru nie ma już konieczności ustawiania ograniczników rozmiaru papieru w podajniku, a wierzchnia część drukarki została skonstruowana w taki sposób, że nie zbiera się na niej kurz.

Drukarki pojawią się w sprzedaży w styczniu 2012, a sugerowane ceny detaliczne wynoszą:

  • ML-2165 – 349 zł
  • SCX-3400 – 499 zł

Do rodziny drukarek monochromatycznych należy również model ML-2165W, a do urządzeń wielofunkcyjnych: SCX-3405W, SCX-3405F i SCX-3405FW.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.