Nowy kompakt Samsunga z dwoma ekranami i WiFi

Dwa ekrany LCD mają ułatwić fotografowanie (głównie siebie), a łączność WiFi umożliwi szybkie udostępnianie fotek w serwisach, takich jak Facebook, Picasa, Flickr oraz YouTube.
Bardziej społecznościowy Samsung DV300F

Bardziej społecznościowy Samsung DV300F

Samsung wprowadza na rynek drugą generacje swojego aparatu kompaktowego z dwoma ekranami -3″ z tyłu i 1,5″ przodu. Ten drugi, raczej rzadko spotykany w aparatach, służy przede wszystkim do wykonywania zdjęć sobie. To z pewnością awans w stosunku do pozowania przed lustrem. Łączność WiFi ma natomiast zapewnić możliwość błyskawicznego wrzucenia zrobionych zdjęć na portale społecznościowe tak, by użytkownik mógł jak najszybciej poznać opinie swoich znajomych o swojej nowej sukience tudzież fryzurze.

Aparat wyposażono w matrycę 1/2.3″ o rozdzielczości 16 megapikseli, pięciokrotny zoom optyczny w szerokokątnym obiektywie o najkrótszej ogniskowej 25 mm, co pozwala na zmieszczenie w kadrze zarówno dużej grupy przyjaciół, jak i rozległych krajobrazów. Dodatkowo, w trybie Child Mode na przednim ekranie mogą być też wyświetlane animacje z dźwiękiem, co przyciąga uwagę dzieci i znacznie ułatwia wykonywanie im zdjęć.

Aparat trafi do sprzedaży w Polsce w marcu 2012 roku. Pełna specyfikacja do przejrzenia w biurze prasowym.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.