Panasonic udoskonala plazmowe telewizory

Firma rozszerzyła ofertę telewizorów 3D, która obejmuje teraz 17 nowych modeli o przekątnych ekranu wynoszących od 42 do 65 cali.
50-calowa plazma Panasonica o nowym wyglądzie

50-calowa plazma Panasonica o nowym wyglądzie

Telewizory z nowej linii FHD Viera na 2012 rok mają wyświetlać najgłębsze odcienie czerni, oferować wyjątkowo krótki czas reakcji i intuicyjne, a więc łatwe w obsłudze, elementy sterujące. Dodatkowo nowe plazmy posiadają oszczędną i przejrzystą obudowę, w której połączono szkło i metal. Nowe modele telewizorów plazmowych Panasonic przedstawione na CES 2012 wyposażono w technologię Neo Plasma Black 2500 FFD (Focused Field Drive), aby zapewnić wyraźny obraz nawet wtedy, gdy wyświetlane są bardzo szybko poruszające się obiekty. Zastowane w odbiornikach panele w jeszcze mniejszym stopniu odbijają światło i generują ostrzejsze obrazy o lepszym kontraście w jaśniejszym otoczeniu.

Podobnie, jak nowe modele LED, telewizory plazmowe Panasonica na 2012 rok również wspierają ochronę środowiska. Wytwarzanie ekologicznych produktów przejawia się w cyklu eksploatacji wyświetlacza plazmowego, który wynosi 100 000 godzin oraz niestosowaniu do jego produkcji rtęci ani ołowiu. Większą energooszczędność uzyskano dzięki nowym i poprawionym mieszankom fosforowym i wydajniejszej elektronice.

0
Źródło: Panasonic
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.