Android trafia do nawigacji GPS

Peiying wprowadza na rynek nawigację opartą na systemie Google Android 2.3.

Peiying GPS 7006 Exlusive

Peiying GPS 7006 Exlusive

PY GPS7006 z serii Exclusive to urządzenie łączące tablet, nawigację oraz centrum multimedialne. Produkt oparty jest na systemie operacyjnym Google Android 2.3, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość instalacji Android Market, a tym samym dostępu do tysięcy potrzebnych im aplikacji. Zaletą produktu jest także szybki procesor ARMv6 720 MHz gwarantujący sprawne przeliczanie tras.

7-calowy ekran pojemnościowy charakteryzuje się ponoć wysoką czułością. Duży wyświetlacz zapewnia też komfort podczas korzystania z multimedialnych funkcji urządzenia. A tych ostatnich jest całkiem sporo. Użytkownicy nawigacji Peiying Exclusive PY-GPS7006 mogą w czasie postojów odtwarzać ulubioną muzykę i filmy. Mają też możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG4. Urządzenie z łatwością łączy się z Internetem poprzez WiFi oraz pozwala na korzystanie z poczty e-mail.

Aluminiowa i płaska obudowa czyni PY GPS 7006 urządzeniem całkiem estetycznym, a długo trzymająca, jak zapewnia producent, bateria jest dużym atutem.

Peiying GPS 7006 Exlusive na rynku pojawi się z początkiem lutego. Urządzenie będzie dostępne w wersji bez mapy, w cenie około 650 PLN.