Samsung stawia na fotografię społecznościową

Samsung zaprezentował serię aparatów i kamer SMART wyposażonych w technologię obsługującą standard Wi-Fi.
Bardziej społecznościowe aparaty Samsunga

Bardziej społecznościowe aparaty Samsunga

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem użytkownik ma możliwość błyskawicznego zamieszczania wykonanych zdjęć w „chmurze”, serwisach społecznościowych lub na twardym dysku komputera. Pozwala to wykonać nieograniczoną liczbę zdjęć i podnosi bezpieczeństwo ich przechowywania. Samsung odpowiada tym samym na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na technologię obsługującą standard Wi-Fi.

Korzyści, jakie niesie ze sobą technologia Wi-Fi, są szczególnie istotne teraz, kiedy ponad połowa z szacowanej na 2,5 miliarda liczby osób posiadających aparaty cyfrowe zamieszcza swoje zdjęcia w Internecie i na portalach społecznościowych, a w ponad 75 krajach znajduje się ponad 100 tysięcy hot-spotów Wi-Fi.

Samsung stworzył serię Smart, obejmującą pięć aparatów i kamer obsługujących standard Wi-Fi. Pierwszy z nich to zaprezentowany niedawno model

WB850F

– aparat z największym wśród kompaktów firmy Samsung zoomem 21x. Z kolei aparat Samsung 2View DV300F, wyposażony jest w przedni wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5 cala.

Smukły aparat ST200F posiada natomiast 10-krotny zoom optyczny, a także funkcję Auto Backup, umożliwiającą bezprzewodowe zapisywanie zdjęć na komputerze albo w darmowej internetowej platformie AllShare Play lub Microsoft SkyDrive.

Urządzenia serii SMART wyposażone w technologię Wi-Fi to: WB850F, WB150F, DV300F, ST200F i QF20.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.