Skaner w formie lampki biurkowej

Kodak SceyeX, mające postać niewielkiej, nabiurkowej kamery. SceyeX umożliwia szybkie skanowanie dokumentów w rozdzielczości 300 dpi.

Kodak SceyeX dedykowany jest dla tych środowisk biurowych, w których liczy się łatwe i przystępne skanowanie dokumentów – zwłaszcza takich, których nie jest w stanie obsłużyć tradycyjny skaner dokumentowy: zszyte lub spięte pliki dokumentów, magazyny i gazety czy bardzo cienkie koperty. Urządzenie zostało zaprojektowane w kształcie kamery umieszczonej na ramieniu z podstawką, dzięki czemu bez problemu zmieści się w miejscu o mocno ograniczonej powierzchni, np. na biurku. Taka konstrukcja skanera to istotny atut – brak jest elementów wymagających wymiany, jak rolki czy separatory dokumentów, przez co użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów eksploatacji. SceyeX wykonuje skany w rozdzielczości 300 dpi, co jest zasługą sensora 10 Mpix.

Sam proces skanowania jest bardzo łatwy – wystarczy w polu widzenia kamery położyć dokument i wybrać opcję skanowania. W przypadku spiętych kartek, książki czy czasopisma proces skanowania może się odbywać nawet w trakcie przeglądania dokumentu. Kodak SceyeX bazuje na standardowym sterowniku TWAIN, co pozwala na integrację urządzenia z systemami do przechwytywania dokumentów – podobnie, jak jest to w przypadku tradycyjnego skanera dokumentowego. Urządzenie zasilane jest za pomocą złącza USB, natomiast aplikacja Multipage Assistant umożliwia tworzenie wielostronicowych plików PDF oraz TiFF.

Nowy skaner marki Kodak dostępny jest w dwóch wersjach:

  • SceyeX – zaprojektowany do w pełni automatycznego przechwytywania dużej ilości dokumentów ze znakomitą jakością,
  • SceyeX Mono-Pro – specjalna wersja urządzenia bez trybu kolorowego z udoskonaloną ostrością i jasnością przechwytywanych obrazów.

Skanery Kodak: SceyeX i SceyeX Mono-Pro są już dostępne w Veracomp. Obie wersje objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną w trybie AUR (Advanced Unit Replacement).

Ceny SRP netto:

  • Kodak SceyeX – 799 EUR
  • Kodak SceyeX Mono-Pro – 1 090 EUR
0
Źródło: Veracomp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.